Pworf kullanıcısının son içeriği

1. P

Soru Sahte SD kart optimizasyonu

Merhabalar, geliştirici seçeneklerinde şöyle bir seçenek var. Ne işe yarar, yapmalı mıyım ? Miui sürümüm 9.2.1.0 kararlı.
  2. P

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Mi5 için şarj soketi var mı elinizde ?
  3. P

Soru fake rom

2 gün önce gece hiç bir tecrübem olmamasına rağmen bootloader kilidini rahat şekilde açtım. Dünde fastboottan romu yükledim. Rom mi flash ile yüklenirken bi yerde dondu kaldı içim içimi yemeye başladı ama biraz daha bekledim ve devam etti. Şuan sıkıntısız kullanıyorum ve o fake romda cihaz iyice...
  4. P

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Elinize sağlık. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. P

Soru Hangi Mi Flash sürümünü kullanmalıyım ?

Arkadaşlar Mi5 cihazımda sahte rom yüklü. Yani 7.2.8.0.0 olan sürüm ve güncelleme almıyor. Dün gece bootloader kilidini güzelce sıkıntısız açtım ancak rom yükleme konusunda endişelerim var. Kimisi şu sürümde hata alıyor kimisi şu sürümde başka bir hata alıyor. Unlock konusunda başka bir sürüm...
  6. P

Çözüldü BL kilidi açmadan stock rom yüklemek ?

Peki BL kilidini açmadan miui8 dosyalarını indirip telefona atıp updater uygulamasından yüklemeye çalışsam yükleyebilir miyim ?
  7. P

Çözüldü BL kilidi açmadan stock rom yüklemek ?

Arkadaşlar cihazı 2 hafta önce hepsiburadadan aldım. Bir sıkıntısı yok ancak sahte rom ile geldi. Güncelleme almaması ve miui7 de olması benim canımı sıkıyor. BL kilidini açmadan stock rom yükleme gibi bir yol mevcutmuş. BL kilidini açmaya pek sıcak bakmıyorum. Cihaz henüz yeni olduğu için...
  8. P

Hepsiburada Hangi Rom İle Gelecek ?

İade edecek misiniz ? Kullanımda bir sorun yok sanırsam ?
  9. P

Hocam ne tür bir sıkıntı çıktı sizin aldığınız telefonda ?
  10. P

Hocam orjinal rom olup olmadığını nasıl anlarım telefon gelince ve kullanıma bir etkisi yok ise orjinal rom için gereken işlemleri yapmama gerek var mıdır ?
  11. P

Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz salı günü akşamı hepsiburadadan 32GB beyaz renk olan Mi5 aldım. Şuan kargoda. Merak ettiğim konular; Cihaz hangi Rom ile gelecek Kararlı mı yoksa Beta mı ? Cihazı aldıktan sonra hangi işlemleri yapmamı önerirsiniz diğer forumlarda bazı sürümlerde pilin hızlı...
Üst Alt