Ps330 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım mi5s videoya geçince yakınlaşma

sorun değil hocam, yeterince alan var. Teşekkürler yardımınız için
  2. P

yaptım hocam cok az bi fark yine, bunun nedeni ne peki biliyormusunuz ? foto kalitesinde herhangi bir sorun yaratır mı tam ekran olması ?
  3. P

Yaptım hocam ama yine aynı yakınlaştırdı.
  4. P

Arkadaşlar merhaba, Telefonla foto çekerken video moduna aldığımda yakınlaşıyor bu normal mi ?
  5. P

Mi5s arka plastik kapak

Tamamdır hocam, benim haricinde de merak eden arkadaşlar varmış. Herkese yaptığı yorumlardan dolayı teşekkür ederim. Kafamızdaki soru işaretleri cevaplandi.
  6. P

Mi5s arka plastik kapak

Sonuç olarak arka kapak metal mı değil mı hocam ? :)
  7. P

Mi5s arka plastik kapak

Aynen hocam, benimkinde arkası 2.ci fotodaki gibi ayrıca made in Chima model no vs. Yazılarda var. İlk fotodaki foto neyin nesi çin pazarı için üretilen model olabilir mı ?
  8. P

Mi5s arka plastik kapak

Selduman kardeş k.bakma meraklandirdigimiz için :) fotoyu atıyorum fakat hata veriyor
  9. P

Mi5s arka plastik kapak

Metal mı sizce ?
  10. P

Mi5s arka plastik kapak

Hepsiburadadan
  11. P

Mi5s arka plastik kapak

http://www.wovow.org/wp-content/uploads/2017/01/xiaomi-mi5s-review-metal-flagship-wovow.org-02.jpg Netteki Mi5slerde arka kapağı böyle dikkat ederseniz soldan sağa doğru çizgiler var metal olduğu hissini veriyor benim aldığım mi5s in arkasında başka yazılar olunca ve düz bir kapak olması...
  12. P

Mi5s arka plastik kapak

Bazı metal kapaklı telefonlarinki gibi gelmedi bana kapak plastik gibi duruyor.
  13. P

Mi5s arka plastik kapak

Arkadaşlar merhaba araniza yeni katıldım. Mi5s aldım 4-5 gün önce internetten okuduğum kadarıyla arka kapağın metal olduğundan bahsedilmiş. Fakat benim aldığım mi5s in arka kapağı plastik bu durumda olan başka biri daha var mı ? Ayrıca nette gördüğüm mi5slerde arka kapakta sadece " mi" yazısı...
  14. P

Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

Haklısınız :) yalnız PM kutusunu bulamadım
  15. P

Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

Hepsiburada aldım hocam
Üst Alt