PromHeda kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım OnePlus 9 Pro imei hakkında

Teşekkür ederim
  2. P

Yardım OnePlus 9 Pro imei hakkında

Bende telefonumu satıp oneplus a geri dönmeyi düşünüyorum şuan hangi sürümlerde sorun var bi tane avrupa LE2123 9 pro buldum bunlarda sorun oluyormu
  3. P

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

poco f3 gt hindistan rom var bu da kurtarmadı bi türlü geçiremedim denemediğim yol kalmadı resmen. patreon da universal safetynext fix in v2.1 i çıkıyor belki onla olur
  4. P

MIUI 12.5 Poco F3 GT / K40 Gaming Edition - Hindistan Kararlı Rom V12.5.4.0.RKJINXM İndirme Bağlantıları

bu rom u kurdum bide root yaptım acaba nfc yi açmanın bi yolu varmı sonuçta cihazda var ama rom desteklemiyor belki yapılabilir ?
  5. P

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

apk olarak da eklesem bu uygulama cihazınızı testeklemiyor diyor anca eski sürüm bi netflix kullanabiliyorum ondada kısayollar yok ayrıca hd kullanmamı engelliyor
  6. P

hindistan versiyonuna çevirdim led zaten önemli değil benim için nfc yi de istanbul kart gibi şeylerde kullanıyordum eğer sıkıntı yaratırsa bana çin romuna geçicem teşekkür ederim konu için gerçekten yardımcı oldu 1631243070 netflix hala yok google play de bilgisi olan varmı neden desteklemiyor...
  7. P

MIUI 12.5 Poco F3 GT / K40 Gaming Edition - Hindistan Kararlı Rom V12.5.4.0.RKJINXM İndirme Bağlantıları

bu konuda deneyimsiz biri olarak sorucam önce recovery rom u atıp sonra mı fastboot rom u atıcaz.
  8. P

ingilizce kullanmakta sorun yok fakat Çin ROM unda google uygulamaları varmı onu merak ediyorum bende 2 hafta önce aldım cihazı kendi içinde yarı türkçe yarı ingilizce bi rom var herşey normal fakat google play services yok mesela ayrıca safetynet test inden de kalıyor google play den netflix vs...
Üst Alt