poyrazcan06 kullanıcısının son içeriği

1. P

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

hocam merhaba mi8 cihaz var içinde çin beta kurulu twrp kurulumu yapa bilirmiyim ? eu betaya nasıl geçiş yapacagız
  2. P

Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

hocam merhaba chin beta rom yüklü mi 8 se cihaza twrp yükleyip eu cevire bilirmiyiz ? By.TRabZonLu™
  3. P

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

9.6.27 Haftalık Güncelleme... https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/9.6.27/xiaomi.eu_multi_MI9SE_9.6.27_v10-9.zip/download
  4. P

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

evet bu surumu kullandım bootloader kilidini actıktan sonra ama problem aynı 1561046345 ek olarak By.TRabZonLu™' hocam twrp ilk açıldıgında mount decrypt data altınada enter password yazıyor acaba şifrelem ile alakalı bir sorun mu
  5. P

bu işlemde resim video vs kaybedermiyim ? not: size yazmadan bu işlemi denedim yine aynı problem
  6. P

By.TRabZonLu™ Hocam Merhaba Öncelikle EMEGİNİZE Saglık CİHAZA Twrp kurdum fakat cihaz hafızasına attıgım hiç bir zip veya apk dosyasını göremiyorum sebebi nedir acaba teşekkürler.
  7. P

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

temiz kurulum yapın hocam telefondaki verilerinizi bilgisayara kopyalayın ve wipe yaparak temiz kurulum yapın
  8. P

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

dosya cıkarmaya gerek yok düzgün calısan sürümdeki NON-HLOS.bin dosyasını son güncelleme deki zip dosyasının içine atıp degiştir demek de yeterli
  9. P

9-5-30 Güncellemesinde Kasmalar Mevcut Bilginize.. Temiz Kurulum İle YÜklme Yapan Arkadaslarda Durum Nedir
  10. P

Yardım mi 8 se recovery modta kalıyor

XiaomiMi Tool İndirin Cihaza Uygun Rom Yükleyin.
  11. P

Mod mi8 se gcam mod yeni versiyon

Potre Modundaki Yeşil Ekran hatası romu tekrar twrp ile yükleyince düzeliyor ( google kamera kaldırmaya vs gerek yok ) sadece adımları uygulayıp twrp ile cihazda kurulu olan romu tekrar yükleyin.
  12. P

10 v9.5.23 Beta Romda problem var , henüz çözülebilmiş degil ŞEBEKE YOK Bilginize.
  13. P

Mod mi8 se gcam mod yeni versiyon

Tamam Cemaat Biz Dagı Tası Cektigimiz İçin Potre Modunda Hata Alıyoruz Birde Kendinizi Çekmei Deneyin :D 1558556054 NOT:SADECE ÖN KAMERA HATA VERMİYOR
Üst Alt