POVAC kullanıcısının son içeriği

1. POVAC

Sohbet Mi 12 Lite Hakkında

Mi 12 Lite kullanan veya kullanmış olanlar bu telefon hakkında iyi veya kötü görüşlerini bildirirse sevinirim.
  2. POVAC

Yardım Xiaomi 13 Fiyatı

12 lite güzel bir telefon ah birde kablosuz şarjı olsa
  3. POVAC

Yardım Xiaomi 13 Fiyatı

Benim favorim hala 12 lite nedense bilemedim 13e ısınamadım
  4. POVAC

Soru 12 Lite alınırmı ?

Turkcell pasajdan alacağım 13.100 bandında a101 e güvenemiyorum.Kamera ile pek fazla işim yok bana 1 güne rahat yetsin o bana yeter öyle çok sosyal medyada dolaşan biriside değilim zaten çalışıyorum öğle aralarında 20-30 dakika giriyorumdur.Şuanda ıphone 7 plus kullanıyorum ve yanımda powerbank...
  5. POVAC

Soru 12 Lite alınırmı ?

12 lite telefonunu almakta karar kıldım gerek tasarımı gerekse özellikleri bana uygun bir şekilde fiyatıda 13-15 arası yarın gidip bakmayı düşünüyorum.Kullanmış olan yada kullanan biri varsa yorumlarını yazarsa sevinirim.
  6. POVAC

Soru telefonumun modeli Redmi Note 11 4G

Eski telefon değil ki almaması için sebep yok
  7. POVAC

Haber Gençlere ÖTV’siz telefon ve tablet

1 yıldır bir tane telefon alamadım ıphone 7 plus var camı patlak bataryası bitik onla idare ediyoruz.Biriyle konuşamıyoruz bile.Ne zaman almak için mağazaya gitsem ya telefonun stokları bitiyor ya da alacağım telefona insan üstü bir zam geliyor.
  8. POVAC

Bir umut belki amiral gemisi bir telefon alırız dedik ama :) Bu haberi çıkaranada selam olsun :)
  9. POVAC

Genç derken kaç yaş aralığı sayılıyor :) 1673796519 Yurtiçinden telefon alamıyoruz yurtdışından telefon alamıyoruz napcaz biz telsizlemi konuşacağız :)
  10. POVAC

Sohbet Xiaomi'ye Mağazaların Bakış Açısı !

Zaten anladım tek bir marka üzerinde yoğunlaşıyorlar ve o markanın telefonunu alman için elinden geleni yapıyorlar a53 modelini almam için 1 yıllık kasko hediye bile ettiler. ama ben samsung telefonu sevmiyorum.
  11. POVAC

Sohbet Redmi note 11 pro kullananlar ?

Benim günlük ihtiyaçlarımı karşılayabilsin yeter. Zaten çok model var karıştırıyorum.Yanımda powerbank taşımak istemiyorum :)
  12. POVAC

Yardım Şarj hızlı gidiyor.

Ben telefonları hiçbir zaman güncellemiyorum. Çünkü yazılım güncellemesi aldıkça telefon yavaşlıyor eski performansı vermiyor.İşin garip yanı güncelledikten sonra fabrika ayarlarına dönsen bile yazılım güncellemeden sonra gelen yavaşlamalar devam ediyor.
  13. POVAC

Sohbet Xiaomi'ye Mağazaların Bakış Açısı !

Mağaza çalışanı ısrarla onu almamı önerdi.Bir ürünü almam için zorlamaları hiç hoş değil.Büyük ekranlı ve tasarımı iyi bir telefon aradığım için note 10 proya yöneldim diyorum bana samsungun 17 bin tllik telefonunu gösteriyor daha büyük diye
Üst Alt