Soru Samsung s22

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Yine bir keskin U dönüşü yaparak samsung s22 almaya karar verdim ancak aklımda birkaç soru var.Bataryası 3700 mh gösteriyor işlemci olarakda 8 gen ve fiyatı 17 bin bandında nerdeyse ben arada sırada oyun oynayan bütün günde mobil veri ve akıllı saatimin olmasından ötürü BT açık gezen biriyim benim 1 günümü çıkartırmı ? Birde performans alabilirmiyim çünkü alırsam eğer ilk defa snapdragon işlemcisi kullanacağım bugüne kadar hep ıphone kullandım.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
S22 çoğu şeyi işinizi görür ama batarya tam istediğiniz gibi olmaya bilir bende Samsung s10 var 3400 mah 6,7 saat ekran süresi alıyorum ekran 4k da iken sizinkinde normal kullanımda 7-10 saat e dayanır ama oyun konusunda fazla şarj dayanmaz

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Xiaomi forumunda Samsung ve Iphone modellerini danışmak da enteresan haha-- bu durum Xiaomi'nin büyüklüğünü gösteriyor 🤘
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada o batarya 1 günü zor çıkartır.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
S22 çoğu şeyi işinizi görür ama batarya tam istediğiniz gibi olmaya bilir bende Samsung s10 var 3400 mah 6,7 saat ekran süresi alıyorum ekran 4k da iken sizinkinde normal kullanımda 7-10 saat e dayanır ama oyun konusunda fazla şarj dayanmaz

Kutudan şarj aleti kulaklıkta çıkmıyor galiba kablosuz şarj cihazı almamız gerekecek ama telefonun kamera tasarımını beğenmesemde kasa tasarımı ıphone 13 gibi

Xiaomi forumunda Samsung ve Iphone modellerini danışmak da enteresan haha-- bu durum Xiaomi'nin büyüklüğünü gösteriyor 🤘

Iphone sayesinde alıştım 1 gün çıkarmayan telefonlara sorun değil :)

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91

Hocam hayli haylı çıkarır benim batarya 3400mah rahat çıkarıyor

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24

Telefonun kutu içeriğinde kablo çıkıp adaptör çıkmaması komik geldi bana mecbur herhalde kablosuz şarj alıcaz oda nette 200 tl gibi bişe araştırdım birde kapak masrafı falan olacak tabi

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hocam sizin ekranınız 120 Hz değil ayrıca daha küçük. Yani günü kurtarır da bence 17k verip yeniden pil derdine düşmek çok mantıksız.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Hocam sizin ekranınız 120 Hz değil ayrıca daha küçük. Yani günü kurtarır da bence 17k verip yeniden pil derdine düşmek çok mantıksız.

Bence olayın aslında pilin ne kadar büyük olduğğu değil o pili ne kadar verimli kullanıldığı önemli.Iphonedan yüzümüz gülmedi belki samsungtan yüzümüz güler napalım :) Bu gidişle bir telefon alamayacaz elimizdeki telefonla idare etmeye çalışacaz :) Her telefonun bir kusuru çıkıyor prensesinde sivilcesi vardır ya :)

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Bence olayın aslında pilin ne kadar büyük olduğğu değil o pili ne kadar verimli kullanıldığı önemli.Iphonedan yüzümüz gülmedi belki samsungtan yüzümüz güler napalım :) Bu gidişle bir telefon alamayacaz elimizdeki telefonla idare etmeye çalışacaz :) Her telefonun bir kusuru çıkıyor prensesinde sivilcesi vardır ya :)
Profilimden de Samsung'u ne kadar sevdiğimi anlayabilirsiniz. Fakat burada mantık sevginin önünde geçiyor bence. Samsung'da kendime uygun cihaz bulamıyorum. 10k'nın üstüne çıkınca da Apple'a yöneliyorum.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Profilimden de Samsung'u ne kadar sevdiğimi anlayabilirsiniz. Fakat burada mantık sevginin önünde geçiyor bence. Samsung'da kendime uygun cihaz bulamıyorum. 10k'nın üstüne çıkınca da Apple'a yöneliyorum.
S22 diğer etkenlerin dışında tasarım bakımından bana uyuyor aslında.Ne çok kü.ük ne çok büyük bir telefon tek elle rahat kullanabiliyorsun kasa yapısı ıphone 12-13 gibi yani gönül isterki ıphone 12 alalım ama malum 22 lere dayandı.Iphone 11 konusundada ben kasada beklentim farklı olduğu için ıphone 11i düşünmüyorum.Elimdeki ıphone 7 plus ile ıphone 11 in kasa yapısı bana aynı geliyor.

Üst Alt