poladil kullanıcısının son içeriği

1. P

Soru Xiaomi 13 E Sim desteği

Burada görebilirsin. Rehber - Xiaomi 13 E Sim desteğini aktif etme
  2. P

Rehber Xiaomi 13 E Sim desteğini aktif etme

Hocam selam. EU rom kullanıyorum. Aktif ve ssorun yok.
  3. P

Rehber Xiaomi 13 E Sim desteğini aktif etme

Xiiaomi Mi13 eSim sorunun çözümü; Belki birilerine yararı dokunur. eSim aktif etmek için çok uğraştım, sonunda buldum. TR sürümünde eSim aktif olarak gözükmemektedir. Normalde Sim kartlar & mobil ağlar altında mobil veri açık ve onunda altında eSim Kullan gözükmesi gerkiyor. Maalesef TR sürümde...
  4. P

Rehber Mi 8 Bootloader Kilidi Açma Süresini Kısaltma

Hocam Mi8 cihazım fastboot moda giriyor. Twrap ekrana da giriyor. Ama hiçbir şey yüklenmiyor ve açılmıyor. Size göstermek istiyorum. Nasıl iletişim kurabiliriz.
  5. P

Yardım Mi10 Çift Sim Kart Slot

Size de geçmiş olsun. Ben tahmin ettiğim için jelatini çıkartmadım. Biliyorsunuz sim slotu altta açık yerde, jelatini sökmeden kontrol ettim. Görünce iade işlemi başlattım. 03.06.2020 günü başlattığım halde HepsiJet 06.06.2020 gününe kadar almayınca bizzat büroya teslim ettim ve o tarihten...
  6. P

Bilgi için teşekkürler ancak bu işlem sıkıntılı gibi, garantili alıp bu şekilde bir işleme kalkışmak akıllıca değil gibi, yine de teşekkürler.
  7. P

Evet. Haklısınız. Ancak iade de zorluk çıkmasın diye kurulum yapmadım IMEI sorgulama sayfasından yapılan sorgulamada normalde çift hatlı cihaz için iki numara gelmesi gerekiyor. Bunda tek IMEI numarası gözüküyor. Anlaşılan sayfaya hatalı yükleme yapılmış özellikler...
  8. P

İki kez aradım, üsteleyip duruyorlar. Benim şüphem de o zaten. Ancak slotun bu kadar uzun olmasına da anlam veremedim
  9. P

Merhaba; Hepsiburada dan bugün satın aldığım çift hatlı Mi10 telefonu cihaz elime geldiğinde sim slotunun çift gibi olmasına rağmen maalesef sim kartlar oturmamaktadır. Bu konuda sorun yaşayan arkadaş var ise bilgi paylaşması hususunda desteğinizi rica ederim. Sim slotunun fotoğrafını paylaşıyorum.
  10. P

Uygulama Amazfit Watch Türkçe - 2.6.7 - play

Merhabalar; Bu durum Amazfit Stratos2 için geçerlimi acaba. Teşekkürler.
  11. P

Yardım Xiaomi mi 8 yeni aldim yardim

Ek Ayarlar>Bölge>Hindistan yap yüz tanıma aktif olur. Dili Türkçe olarak kullanabilirsin. İyi akşamlar.
  12. P

Yardım Mi6 Rehber Problemi

Düzenle alanında görülen ikon aracılığı ile girilerek düzelebiliyor. Ama maalesef sadece o kişiye ait bilgi düzeliyor. Bunun kesin çözümü nedir açıkçası bende bilmiyorum. :)
  13. P

Evet. Söylediğiniz gibi hatalı olarak gelen kişinin rehberden detaylarına girerek numarayı ayırmak gerekiyor maalesef. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. P

Aynı sorunu bende yaşıyorum. İsmin detayına girip ayır dedikten sonra düzeliyor. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. P

Soru Mi5 mi Mi5s mi almalıyım?

Buna bir bakın isterseniz. Ben almadım ama şık gözüküyor. Ayrıca ses kayıtta sorun yok, aldığımdan beri kullandığım tüm kayıtları gayet net olarak yaptı. 780 kayıt var, çok fazla yer tutmuyor. Parmak izi sorunu var maalesef. Birde çift hatlı olması nedeni ile çok becerikli...
Üst Alt