Pochemuchka kullanıcısının son içeriği

1. Pochemuchka

Yardım Damla Çentiği Değiştirmek

Ben de mi6dan geçtim hocam ilk çentiklim [emoji23][emoji23] teşekkür ederim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Pochemuchka

Aslında sadece ovalliğinde değişiklik yapmak istiyorum yazılımsal bir kaç kodla yapılabilir diye düşünüyorum anlayan bi arkadaş çıkarsa, ekran kenarlarını yuvarlak ya da köşeli yapabiliyorduk çünkü kod ekleyerek MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Pochemuchka

Şuan elimde mevcut olan redmi note 8in çentiği damla çentik bunu zenfone 5 tarzı (görsel ekledim soldaki) daha keskin hale getirebilir miyim?
  4. Pochemuchka

Soru İnstagramı dondurup açtıktan sonra profilim sıfırlandı

Arkadaşlar 5 6 ay kadar instagramımı donuk bırakmıştım 4 Gün önce tekrar açtığımda profilim yeni açılmış gibiydi 0 gönderi 0 takip edilen 0takipçi konuşmalar vs her şey gitmişti başına böyle bi şey gelen var mı
  5. Pochemuchka

Yardım MIUI10 Ekran Köşeleri Yuvarlama

Hocam cok tesekkur ederim calisiyor hatta miuiprodan daha iyi cunku siyah cerceve koymak yerine direk kenarlari ovallestiriyor bu sayede ekran goruntulerimiz diger cihazlarda cirkin durmuyor bkz miuipro:
  6. Pochemuchka

Evet bir çok uygulama var o tarzda ama ben daha çok flash ya da kod yöntemiyle halletmek istiyorum o yüzden sordum o uygulamalar pilden çalıyor çünkü
  7. Pochemuchka

Arkadaşlar bildiğiniz üzere miuipro romda dahili olarak gelen bir özellik var ekran köşelerini yuvarlamak için, ama ben şuan miui10 eu rom kullanıyorum. Gözüm miuiproda oval kenarlara alıştığı için şuan çirkin geliyor bu hali bana. Acaba harici bir uygulama kullanmadan halledebilir miyiz bunu...
  8. Pochemuchka

Rom Mİ6 MIUI 10 18.11.3 GCam Destekli

1-2 saat uğraş sonucu çözdüm sorunu. Aynı sıkıntıyı yaşayan/yaşayacak arkadaşlar için nasıl hallettiğimi paylaşıyorum: Aşağıda paylaştığım iki dosyayı indirin birisi son sürüm twrp diğeri lazyflasher İlk adım: Recovery modunda başlatın İkinci adım: Wipe > Format Data > Yes Üçüncü adım : Advanced...
  9. Pochemuchka

3-4 kere telefonu tamamen formatlayıp 4 wipe yaparak yükledim ama halen twrp 0mb oluyor sizdeki twrp sürümünüzü söyleyebilir misiniz hocam
  10. Pochemuchka

Hocam 4 wipe yaptığım halde twrp hafızayı görmüyor herhangi bir sey flashlayamiyorum ne yapmam gerekiyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Pochemuchka

Hocam bende magisk kurulu olarak gelmedi ya da başka bi yerden mi açılıyor ben mi bulamadım
  12. Pochemuchka

Soru Mi 6 mı, Mi Note 3 mü?

Neye göre karar verdiniz hocam 3 gündür abimde kalıyorum şarj aletinin türkiye uyumlu ucunu evde unuttuğum için şarj edemedim bilgisayar bağlantısı bile gerçekleştirmedim Ayrıca yanılmıyorsam tam dolum olmasa bile cihaza herhangi bir şekilde kablo bağlandığında şarj kısmına ekliyor Buyrun hocam...
  13. Pochemuchka

kusura bakmayın anca geldim eve buyrun hocam: --- MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Pochemuchka

Hocam herkes batarya batarya tutturmus buyrun anlık mi6 pil kullanımım 9 kararlıya yukseltmedigim halde bi note 3 den fazla kullanım alıyorum Eve gectigimde ekran gosterimi ve sarj araliginin olmadigini gosteren ssleride atacagim upload uzun sürüyor
  15. Pochemuchka

mi6 ve mi note3ü yan yana CANLI bi şekilde kıyaslama şansım olduğu için şu 660 daha iyi muhabbeti yapan kişilerin yorumları o kadar boş geliyor ki.. alıyorsunuz böyle telefonları işlemci farketmiyor diye diye sonra kaliteli bir oyunda kasınca 'optimizasyondandır yaaahu düzeltirler' diye aylarca...
Üst Alt