Plevins kullanıcısının son içeriği

1. Plevins

Yardım Amazfit stratos pace 2 için yetkili servis bulamıyorum

Hocam tekrar rahatsız ediyorum ama bişey sorucam, cihazın seri numarasından garantisi kime ait bulunabilir mi acaba?
  2. Plevins

Satıcı hepsiburada zaten. Ve bana tamir için önerdikleri yer alelade bir telefon tamircisi. Adamlarla konuştum, bizim hepsiburada ile alakamız yok niye bize yönlendirdiklerini bilmiyoruz dediler.
  3. Plevins

Çok teşekkürler cevabınız için. Hepsiburadanın beni yönlendirdiği servis yetkili servis değil, dolayısıyla 2 yıl garantili aldığım ürün aslında garantisiz mi demek oluyor? Gerçekten beynim durdu
  4. Plevins

Merhabalar, 2019 başında aldığım Xiaomi amazfit pace 2 stratos saatim önce nabız ölçmemeye başladı, sonra şarjı 1 gün bile dayanmadı ve en sonunda ekranda beyazlıklar oluştu. Cihazımı hepsiburadadan, satıcı hepsiburada olarak 2 yıl garantili satın aldım. Faturam var fakat garanti kitapçığını...
  5. Plevins

Yardım Amazfit Stratos ışık problemi

Saatinizi hangi firmaya gönderdiniz garanti için acaba? Saatim bozuldu, satıcısı hepsiburada. Garanti belgemi bulamadığım için üzerinde yazan teknik servisi bulamıyorum, hepsiburada biz ilgilenmiyoruz diyor, mi Türkiye ilgilenmiyor, ne yapacağımı şaşırdım.
Üst Alt