pishman17 kullanıcısının son içeriği

1. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın, hayırlı Pazarlar :) 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı Cumalar 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. pishman17

Yardım Fabrika Ayarlarına Döndükten Sonra Google Hesabı Hatası

Mecburen orange fox ve ardından miui 12 tabanlı rom kurduk. Cihaz halen yavaş :)
  6. pishman17

O yöntemi deneyemedim. Çünkü annem başka bir şehirde yaşıyor, malum mesajlara bakmıyor bile...
  7. pishman17

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Anneme verdiğim cihazım yavaşladı diye telefoncu fabrika ayarlarına döndürünce cihazda bulunan google hesabından çıkış yapılmadığından (şifresini ve hesabı annem hatırlamıyor :) ) cihaz tekrar istiyor ve giremiyoruz. İnternetteki google bypass işlemlerini yaptım...
  8. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese iyi günler. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı cumalar 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler. [emoji3] 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

15. pishman17

Sohbet Sohbet köşesi

Herkese Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt