Sohbet Sohbet köşesi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bu pazar neşeniz...

Berbere gelen bir rahip saç traşı olur. Traş bittikten sonra borcunu sorar. Berber, " Siz kutsal bir insansınız." der. " Sizi traş etmek benim için şereftir, para falan alamam."
Rahip memnun olur ve teşekkür edip gider.
Berber ertesi sabah dükkanını açmaya geldiğinde kapının önünde bir kese içinde beş altın bulur.
Aradan bir kaç gün geçer. Bu kez Budist bir rahip gelir saç traşı olur ve borcunu sorar. Berber," Siz ruhani bir insansınız, sizi traş etmek benim için şereftir." der ve ondan da para almaz. Budist rahip teşekkür eder ve dükkandan ayrılır.
Berber ertesi sabah dükkanın önünde beş tane yakut bulur.
Aradan bir kaç gün daha geçer. Bu kez berbere bir imam gelir. Saç sakal güzelce traş olur. Traş bittikten sonra elini cüzdanına atar.
Berber, "Aman efendim," der. " Siz bir inanç insansınız. Traş etmek benim için şereftir. Sizden para alamam."
İmam memnun olur Teşekkür eder ve dükkandan ayrılır.
Berber ertesi sabah dükkanı açmaya gelir, bakar ki kapıda beş imam vardır...

Gününüz aydın sabahınız hayırlı olsun. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir pazar günü dilerim. Acıdan, kederden ve üzüntüden uzak...

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Günaydın hayırlı sabahlar, dün çok hastaydım covid 19 oldum diye korkmadım desem yalan olur, Allah'a şükür bugün çok daha iyiyim. Çok şükür Covid değilim, ayrıca dualarınız ve iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Annemde sağlığına kavuştu inlove~~

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Geçmiş olsun hocam.
Günaydın hayırlı sabahlar, dün çok hastaydım covid 19 oldum diye korkmadım desem yalan olur, Allah'a şükür bugün çok daha iyiyim. Çok şükür Covid değilim, ayrıca dualarınız ve iyi dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Annemde sağlığına kavuştu inlove~~

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Geçmiş olsun hocam.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet