Patron kullanıcısının son içeriği

1. P

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Arkadaşlar telefonum 64 GB olan model. Telefonda ahım şahım uygulama yok. (rutin olması gereken şeyler; bankacılık programları ve instgram var sadece) Fotoğraf ve video da yok. Telefonun 57GB hafızası doldu. Siz bu duruma nasıl bir çözüm buldunuz? Ayarlar>Depolama kısmından baktığımda ise...
  2. P

Arkadaşlar bir sorum olacak. Bende Max 3 kullanıcısıyım. Aktif olarak araç kullanıyorum. Arkası mıknatıslı kılıf alırsam eğer telefon tutacağında duruyor mu? Yani telefon ağır olduğu için kaydırma falan yapmaz değil mi? (Umarım soruyu doğru yerde sormuşumdur, eğer yanlış bir yerden yazdıysam...
  3. P

Soru Mi band 5 ekran koruyucu

Hepsiburada üzerinden 2 tane ürün aldık. Aynı ürünler olmasına rağmen birini sorunsuz taktık ancak diğerinden aynı verimi alamadık. Daha sonrasında çıkarttık. Hatta kırılmaz cam olmayan ürünü ben kullanıyorum. Çok şükür bir sıkıntı yok 1 ay olacak.
  4. P

Yardım Band 5 adım sayar hk.

Merhaba, Band 5 cihazım var. Ürün telefona bağlı olmadığı zaman adım sayarı AŞIRI yanlış bir şekilde sayıyor. Hatta uyurken bile adım sayıyor. :D Bu sorunu yaşayan var mı ? (Ürünü hepsiburada üzerinden satıcısı hepsiburada olacak şekilde satın aldım.) Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  5. P

Rehber Mi Band Adım Sayacı Nasıl Çalışır?

Öncelikle faydalı bir konu olmuş emeğinize sağlık. Arkadaşlar Band 5 kullanıcısıyım. Adım sayma açık havada doğru göstermiyor. Evde ise olması gerekenden çok fazla gösteriyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Bununla alakalı ben ne yapabilirim?
  6. P

Soru Hangi kılıfı kullanıyorsunuz ? ve yorumlarınız ?

Arkadaşlar yeni kılıfa ihtiyacım var. Yorumlarınıza baktım lakin çoğunuz Ali babadan almış biliyorsunuz ki vergi durumu var ve biraz geç geliyor. TR de satılan bir ürün arıyorum. Var mıdır önerisi olan?
  7. P

Etkinlik 6. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Resimleri 22.06.2019

Yine çok güzel bir etkinlik olmuş. Daha önce hiç etkinliğe katilma imkanım olmadı. Yapılacak olan ilk etkinliğe katılacaktım lakin işleri yoğunluğundan bir ara foruma giremedim. Sizde hemen buluşma yapmışsınız gelemedik :D hemde cumartesi kaçırılmaz fırsattı... Fotoğraflar çok güzel:)
  8. P

Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Arkadaşlar sizlerin cihazına da güncelleme geldi mi? Benim ana ekranda: Güncelleme mevcut 1) Performans Geliştirildi 2) Hatalar Giderildi diyor. Bu güncellemeyi şimdilik yapmadım. Yapan var mı?
  9. P

Hocam teknik konular da zayıf olduğum için şuan için birşey fark edemedim:D Yani akşam boş bulunup güncelledim ama:D
  10. P

Arkadaşlar telefonu güncelleme alan var mı ? Boş bulunup telefonu güncelledim ve Android 9 oldu. :D Bunun bizim cihazlarda artısı ve eksisi neler?
  11. P

Hocam bende şöyle birşey var:
  12. P

Arkadaşlar güncelleme gelmiş galiba. Ben iş yerinde olduğum için mobil veriden yapmayacağım akşam eve gidince wifi den güncellemeyi düşünüyorum. Yapan var mı?
  13. P

Beni de ekler misin hocam?:)
  14. P

Haber Mi Max 3 güncelleme geldi

Bende güncellemedim burada ki yorumlara göre güncelleyeceğim.
  15. P

Diğer Salla Kazan Hilesi

Vodafone de oluyor mu acaba :) EDİT: Denedim 2 program açılmıyor izin vermiyor. :)
Üst Alt