ozzy kullanıcısının son içeriği

1. O

Çözüldü Mi note pro Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 kaldı

Bak güzel kardeşim ağrına giden nedir onu anlamadım paralı yardımsa gerek yok saol dedim yada senin anladığın dilinden konuşayım madem sen ver hesap no nu ben sana atayım 60 tl sen zengin ol. Forumda paylaşım yapmış olabilirsin ben bunlardan faydalanmadım iyikide faydalanmamışım 2 gün sonra...
  2. O

o sizin düşenceniz, bencede forumun asıl amacı maddi çıkar gözetmeksizin bilgi paylaşımı yapılmasıdır.
  3. O

Sorunu kendim halletseydim buradan yardım gerekli yazmazdım, ayrıca imzanızda ücretli destek için mesaj atın yazıyor sizin yardım amacınızı bilemediğim için şimdi sorayım ücretli destek ise saolun gerek yok
  4. O

neden dostum sıkıntı büyük mü ?
  5. O

yaptım ama hiç bir tepki yok yazı öylece duruyor
  6. O

Telefon kardeşimin geçen gün telefon durduk yere kapandı bir daha açılmadı dedi bende cihazı pc bağlayıp Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 olarak göstermeyi başardım, fastboot ekranı gelmeden ama mi flash ile yeni rom kurdum ama cihazda hiç bir tepki yok ışık vs. bazı arkadaşlar pc ye bağlayınca...
  7. O

Yardım Xiaomi 10400 MAH powerbank !

dostum onun hesabı farklı yani yazılan 10k mah daha düşük voltta ama tam hesabı nasıl oluyor bilmiyorum
  8. O

Yardım Xiaomi 10400 MAH powerbank !

bende de aynı 2 kere açıkken şarj ediyor
  9. O

Haber Xiaomi'nin Beklenen Telefonu Mi 4c Resmi Olarak Duyuruldu

işlemcisi snapdragon olduğuna göre mümkün gözüküyor
  10. O

MIUI Türkiye Üyelerine Özel İndirimli Xiaomi Ürünleri

açıklamalarda xiaomi routerlı modeliyle bağlantılı çalışır diyor ama ürünün ingilizce desteği bile çok zayıf nasıl olur denemedim ancak Ruslar custom apklar ile bayağı uğraşmiş belki onlardan yapan vardır.
  11. O

MIUI Türkiye Üyelerine Özel İndirimli Xiaomi Ürünleri

ürün adaptörle birlikte geliyor ve kullanmak için sürekli elektriğe bağlı olması gerekli ayrıca hafıza kartsız 6sn.ye kadar hareket algıyacı açık şekilde kayıt yapıyor
  12. O

Türkiye Gümrük problemleri ve Bilgi Paylaşımı.

yanlış anlamayın hele DHL gibi kan emiciler ile telefon getirtip gümrükten geçmesini beklemek mucize gibi birşey ,benim 2 dolarlık pc parçasını bile gümrüğe soktu DHL geçen ay üründe 5cmx10cm
  13. O

Xiaomi Aksiyon Kamerası 600tl Hepsiburada

olmaması lazım ben şimdiye kadar bir çok siparişim oldu buna 0.01 dolara takipsiz kargo ile aldıklarım da dahil sadece bir tanesi gelmedi onuda live chate bağlanıp bildirdim tekrar yolladılar
  14. O

Xiaomi Aksiyon Kamerası 600tl Hepsiburada

banggood da dün 63 dolardı
  15. O

Haber Xiaomi Mi4 PARALEL İTAHALAT Yoluyla Türkiye'ye geliyor

olsa bile 999tl ye zor gibi dolar 3tl ye dayandı
Üst Alt