ozkan34 kullanıcısının son içeriği

1. ozkan34

Ana Başlık Xiaomi Mi8 SE

Kameradan çok övgüyle bahsediliyo tanıtımdaki resimlerde çok iyi ama benim kameram bukadar iyi deil anlam veremedim benim telefondamı sorun var mi 5 den geçtim mi 8se ye mi 5 in camerası kat kat iyidi bence yadan benim teldemi sorun var anlamıyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.
  2. ozkan34

İpucu Xioami mi5 vs volte etkinleştirme videolu

hangi rom hocam betada olmadı
  3. ozkan34

Miui 10 Global Beta 8.6.28 Güncellemesi

Temmuz yaziyor banada gelmedi bence bugun gelmeyecek
  4. ozkan34

Duyuru MIUI 10 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

Hocam sizin ilk once miui 9 beta son surumune gecmeniz lazim bence daha sonra otodan günceleme yada indirip guncelleyiciden yapmaniz lazim
  5. ozkan34

Rom xda Mi5 MİUİ10 Global Beta 8.6.21

Güncelleyiciden yükleniyormu hocam yoksa sadece twrp mi
  6. ozkan34

Miui 10 Global Beta 22 Haziran

Aynen hocam bende denedim ayni hatayi aldim
  7. ozkan34

Miui 10 Global Beta 22 Haziran

Hocam bu kapali beta heralde açık beta yayinlanmadi diye biliyorum
  8. ozkan34

Soru Mi5 USB typce kulaklık

Ben Mi5 de denedim fakat ses alamadım bi ayarı varmıdır bilmiyorum geliştirici seçeneklerinde ses çıkışıyla ilgili ayarlar vardı denedim ama herhangi bi ses alamadım.
  9. ozkan34

Arkadaşlar epic rom çıkmış

arkadaşlar epic romu yüklemek için bl kilidi açık olmasımı lazım yoksa günceleyicen yükleniyormu.
  10. ozkan34

Rom mi5 miui 9 rom hk.

Otadan yüklenincede daha sağlıklı olması için wipe yapmak gerekiyo takılmalar yaşanabiliyor.bazen otodan gelen bazı hatalar wipeden sonra düzeliyor ben oto dan da olsa herzaman wipe yapılmasından yanayım. şuan ben biraz inceledim betadan daha iyi şarjda bi tık iyi gibi geldi bana hız olarak...
  11. ozkan34

Rom mi5 miui 9 rom hk.

Evet daha öncede vardı bu olay ışığı sensor ayarlarken ordaki çubuk hareket ediyor. Bunu sorun olarak algılamayın.
  12. ozkan34

Rom mi5 miui 9 rom hk.

Bana da ota dan gelmedi bunu neye göre dağıtıyolar hiçbir fikrim yok ama beklemeyede gerek yok zipten güncelemenin herhangi bir sakıncası yok otadan gelince daha stabil çalışması için sıfırlamak gerekiyor zaten yani zipten güncelmenin herhangi bir sorun çıkaracagını sanmıyorum. ota dan da 1-2...
  13. ozkan34

Rom mi5 miui 9 rom hk.

Betadan global sürüme dönemeyenler için ilk önce MIUI ROM for Xiaomi Mi 5 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum buradan bu V8.5.3.0.NAAMIED (MIUI8) sürümü indirin ve kurun eğer yine hata alırsanız telefonu resetleyin(fabrika ayarlarına) tekrar deneyin olucaktır daha sonra bu sayfada...
  14. ozkan34

Soru usb typ-c kullaklık çevirici

Arkaşlar Elimde usb typ-c kullaklık çevirici var. Kulaklık bağladığımda ses çıkışı alamıyorum. mi 5 bunu desteklemiyormu,
  15. ozkan34

Yardım mi5 miui 9 beta telefon üzerinden yüklenir mi?

Ben yükledim herhangi bi sorun çıkmadı güncelleyiciden, bende stable rom yüklüydü ve bl kilidi kapalı rootta yok
Üst Alt