ozii2268 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım redmi note 10 5g imei sonrası wifi hatası telefon kendini yeniden başlatıyor

pardon cortex işlemci yanlış linuxle karıştırdım 1673974115 arm mı cortex mi neyse işte
  2. O

Yardım redmi note 10 5g imei sonrası wifi hatası telefon kendini yeniden başlatıyor

mtk cihaz deil reis arc işlemci var mtk deil demi o 1673972952 reis sen burdasın ya o yüzden aynı şeyi sana burda sordum 2 konu ayrı katogorilerde
  3. O

nvdata nvramde sorun olurmu global rom atığımda onlar sıfırlanıyor mu hatta ne işe yarıyorlar direk cvplarsanız sevinirim reis
  4. O

Yardım redmi note 10 5g rom atarsak telefondaki nvdata fln sıkıntı çıkarırmı

nvdata nvramde sorun olurmu global rom atığımda onlar sıfırlanıyor mu hatta ne işe yarıyorlar direk varmı yardım edicek
  5. O

telefon komple gitmez deilmi hani çöküyomuş fln komple sıkıntı çıkmaz deilmi
  6. O

bilgisayar üzerinden deilmi reis peki attığımda hani dediğim gibi imei gitsin herşey uçsun daha sonra telefona imei atınca şebeke gelmeme durumu olrumu hani kapanıyormuş komple gidiyomuş kurtarılamıyormuş 1673969637 valla reis bu durum çözülürse canını yerim ellerinden öperim kralsın 1673969669...
  7. O

tamamdır reis peki düşürme sırasında hani nasıl düşürcez tam bi bilgi verme ihtimalin varmı normal rom atmayı biliyorum şimdi telefon kitlme muabbeti varmış o konuda bilgim yok yanlış bişi yapmayayım elimde patlamasın cihaz 1673969487 hatta hani sıfırdan rom kursak imeide uçsa sonra elimle imei...
  8. O

reis imei sorunsuz galiba yani şebeke çekiyor ama wifide sorun var oda miui 13 de sıkıntı olabilir acaba global rom yüklesek efs yedeği alsak telefona atsak global romu bilgisayar üzerinden sıkıntı çıkarmı teşekkürler
  9. O

merhaba efs yedeğini alsak twrp üzreinden daha sonra global rom yüklesek veya tr rom daha sonra efs yedeğini kursak bi sıkıntı çıkarmı hani kötü bi durum veya telefonun komple gitmesi gibi bi durum romu bootloader modunda bilgisayardan yüklicez telefon yurtdışı cihazı imei atılmıştır
  10. O

merhaba dostlar bizim burda bitane telefoncuya verdim telefonu kendime güvenemedim o yüzden noramlde bende atardım cihaz samsung marka bir telefonun imei si atıldı üstüne miui 13 güncellemesi yapıldı daha sonra telefon bu duruma geldı başka ne yapıldı bilmiyorum sonra adama gittim dedim wifi...
Üst Alt