Yardım redmi note 10 5g imei sonrası wifi hatası telefon kendini yeniden başlatıyor

ozii2268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozii
Cihazım
redmi note8
Konular
2
merhaba dostlar bizim burda bitane telefoncuya verdim telefonu kendime güvenemedim o yüzden noramlde bende atardım cihaz samsung marka bir telefonun imei si atıldı üstüne miui 13 güncellemesi yapıldı daha sonra telefon bu duruma geldı başka ne yapıldı bilmiyorum sonra adama gittim dedim wifi açılmıyor adam aldı bişiler yaptı uzun süre ben eve gittim bi gun sonra aldım wifisi açılıyor busefer fakat arada gidiyor yeniden başlatmamız gerekiyor. ve wifi bağlansada kopuyor sürekli stabil çalışmıyor ve telefon bazen kendini yeniden başlatıyor adama verdikten sonra bana geri verdiğinde telefonu veriler duruyordu data larımı silmemiş belki o yüzden bilgim yok yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei işlemi hatalı yapılmış tamir yapılması gerekli. Bilgisayar varsa uzak bağlantı ile yardımcı oluruz. Linkten destek alabilirsiniz.. Ücretli Onarımlar

ozii2268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozii
Cihazım
redmi note8
Konular
2
reis imei sorunsuz galiba yani şebeke çekiyor ama wifide sorun var oda miui 13 de sıkıntı olabilir acaba global rom yüklesek efs yedeği alsak telefona atsak global romu bilgisayar üzerinden sıkıntı çıkarmı teşekkürler

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
reis imei sorunsuz galiba yani şebeke çekiyor ama wifide sorun var oda miui 13 de sıkıntı olabilir acaba global rom yüklesek efs yedeği alsak telefona atsak global romu bilgisayar üzerinden sıkıntı çıkarmı teşekkürler
sorun imei işleminin yapılışında zaten imeinin bir önemi yok. 12.5.6 ya düşür bir dene isterseniz siz bilirsiniz..

ozii2268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozii
Cihazım
redmi note8
Konular
2
tamamdır reis peki düşürme sırasında hani nasıl düşürcez tam bi bilgi verme ihtimalin varmı normal rom atmayı biliyorum şimdi telefon kitlme muabbeti varmış o konuda bilgim yok yanlış bişi yapmayayım elimde patlamasın cihaz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hatta hani sıfırdan rom kursak imeide uçsa sonra elimle imei kendim atsam sorun olurmu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
tamamdır reis peki düşürme sırasında hani nasıl düşürcez tam bi bilgi verme ihtimalin varmı normal rom atmayı biliyorum şimdi telefon kitlme muabbeti varmış o konuda bilgim yok yanlış bişi yapmayayım elimde patlamasın cihaz
Normal bootloader kapatmadan rom atacaksınız.

ozii2268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozii
Cihazım
redmi note8
Konular
2
bilgisayar üzerinden deilmi reis peki attığımda hani dediğim gibi imei gitsin herşey uçsun daha sonra telefona imei atınca şebeke gelmeme durumu olrumu hani kapanıyormuş komple gidiyomuş kurtarılamıyormuş

valla reis bu durum çözülürse canını yerim ellerinden öperim kralsın

tr telefonlarda çok rom attım root attım fakat yurtdışı ya onda hani sıkıntılı bi durumda komple telefonun gitmesinden korkuyorum

reis beklemedeyim cevabını ona göre işlem uygulıcam

@H.kadioglu

Son düzenleme:

ozii2268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozii
Cihazım
redmi note8
Konular
2
nvdata nvramde sorun olurmu global rom atığımda onlar sıfırlanıyor mu hatta ne işe yarıyorlar direk cvplarsanız sevinirim reis

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bu cihaz farklı bir cihaz sorduğunuz soruların inanın cevabı yok.. Ayrıca başka bir konu açmışsınız MTK cihazlarda twrp kurup yedek almaya çalışmak falan riskli işlemler. Brick olacaktır. Önlem alacağım derken brick etmeyin. Wifi sorunu için size bilgi verdim baseband tamiri yapılacak. Rom yüklemeyle falan düzelecek şeyler değil ama cihaz sizin tabiki deneyebilirsiniz..

ozii2268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozii
Cihazım
redmi note8
Konular
2
mtk cihaz deil reis arc işlemci var mtk deil demi o

reis sen burdasın ya o yüzden aynı şeyi sana burda sordum 2 konu ayrı katogorilerde

Son düzenleme:
Üst Alt