ozguremek12 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım ROM yüklemesi yapamıyorum...

Ben böyle bir sorun yaşamadığım için çözümü bilemiyorum. Fakat imei ile ilgili sıkıntı olmuş olabilir, ayarlar-telefon hakkında-durum- imei bilgilerinden bir kontrol edin isterseniz.
  2. O

Yardım ROM yüklemesi yapamıyorum...

Bu sorunu ben de bir süredir yaşıyorum, ne global beta ne global stabil rom yükleniyor. Pek çok sürümü denedim rom veya uzantısıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum, daha önce aynı şekilde rom attığım ve başarılı olduğum çok oldu. Ben EDL yoluyla cihaza rom yüklemeyi başardım. Cihazınız unlock...
  3. O

Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.1.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

Android 8 mi yoksa 9 mu kontrol edebilir misiniz?
  4. O

Soru Miui 10 Global stable 10.0.1.0 Bluetooth Ses Sorunu

Ben de farklı bir Bluetooth sorunu var :D Şarkıya açınca ses telefonu eşleştirdiğim cihazdan değil, telefonun hoparlöründen de değil yalnızca ahizeden geliyor :D Ne yaptıysam çözemedim önerilere açığım.
  5. O

Soru Miui Browser Yeni İkonlar

Yardımınız için teşekkürler, bahsettiğiniz ayar zaten kapalı. Anasayfayı değiştirmek çözüm olabilir fakat bu hali daha faydalı benim için, durduk yere orda ikonlar çıkması dikkatimi çekti bu nedenle konuyu açtım :)
  6. O

Soru Miui Browser Yeni İkonlar

Herkese merhaba, az önce uygulamayı açınca ana sayfama kaldıralamayan bazı sitelerin eklendiğini gördüm. Benden başka bunu yaşayan arkadaş var mı merak ettim doğrusu.
  7. O

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Mi 6 için de linkler yayınlandı, ben eksik olan fastboot linkini paylaşayım: http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OCAMIFH/sagit_global_images_V10.0.1.0.OCAMIFH_20180905.0000.00_8.0_global_7ce4be65b4.tgz
  8. O

Yardım 3 aylık Mi6 kendi kendine sessiz moda geçiyor

Mi 6 beta tester grubundayım, son güncelleme ile bu sorunu yaşadığını belirten birden çok kullanıcı gördüm. Muhtemelen son global betadaki bir bug bu. Yeni güncellemelerle çözeceklerdir.
  9. O

Rom Mi5 MIUI10 Global Stable 10.0.1.0 OAAMIFH

Mi 6 için de ota güncellemesi başlıyor anlaşılan.
  10. O

Rom Pixel Experince - Android Pie 9.0[Mi-6][Official][AOSP]

Kullandığınız twrp dosyaları decrypt edemiyor sorun bu. Ya twrp'ye girmeden önce telefon pininizi kaldırın ya da bu twrp'yi kullanın Loading site please wait...
  11. O

Soru Edit : MIUIPro İndirme Linki ?

Fastboot yalnızca resmi romları yüklemek için bir yöntemdir. Miuipro custom rom olduğundan önce twrp kurup ardından romu kurmalısınız.
  12. O

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Arkadaşın da dediği gibi, yalnızca twrp üzerinden yükleniyor. Fastboot metodu yalnızca resmi romlarda kullanılıyor bildiğim kadarıyla, tüm custom romlar için twrp şart.
  13. O

Soru Xiaomi mi 6 için MIUI 10 güncellemesinin askıya alındığı doğru mu?

Ben de yeni alındım beta team'e ama hala otadan güncelleme alamadım bakalım modlardan birinden haber bekliyorum.
  14. O

Rom [ROM][MIUI10]China developer alpha[8.6. 4]Mi5,Mi6,Mix2,Mix2s,RedmiNote5Pro

mi6 için ilk multirom miui 10 sürümü çıkmış, denemek isteyenler için link: http://d.multirom.me/MROTA/VIP/multirom_MI6Daily_8.5.31_v8.0.0_b57_00d83d67b3.zip
Üst Alt