ozgur1sey kullanıcısının son içeriği

1. O

İnceleme Xiaomi mi note 3

Merhabalar satıcı hepsiburada mi ? Link atabilirmisiniz tam olarak aldiginiz saticiya bakiyim. Ben de delta garantili olsun istiyorum.
  2. O

Peki arkadaşlar telefonu alıp sorunsuz bulan arkadaşlar hangi satıcıdan aldi bilgi verirlerse aynı yolu izleyelim şimdiden teşekkürler
  3. O

Olay bence insan seslerine odaklanması arka plan sesleri kısması. Bu yazılimının bug'i olabilir. Insan sesi hariç kısımlar boğuktu bende de işte
  4. O

Ama insan seslerini net alıyor arkadaki enstrüman sesleri boğuk bence biraz. Ben mi çok takıntı yaptım acaba. Şarkıyı acın ama sözsüz olan yerlerin kaydı nasıl bi bakın derim
  5. O

Çok sevindim yeni bi note 3 sipariş edicem :) içim rahatladi
  6. O

Çok iyi keşke ben de şanslı olsaydım bi ben de var herhalde :) bunu on kamera açık yapma şansınız varmı on kamera açık konuşun arkada müzik
  7. O

Ben de teşekkür ediyorum xiaominin servis eksikliğini böyle kapatırız umarım. Ama genel telefonu inanılmaz sevdim eşinizde çok sevecendir eminim. Ya sadece ben böyle kendim konuşurken çok video çekiyorum o yüzden benim için en önemlisi de video ses olayı. Mi note pro da inanılmaz iyiydi ona...
  8. O

Yok sizinki iyi :) benim boğukluk baya fazlaydı. On kameradan çalsanız bide olur mu ? Siz konuşurken arkada müzik çalsin
  9. O

Bakin bu videodakinin aynısı yalnız böyle hışırtılı değil. Sudaymış gibi böyle boğuk boğuk
  10. O

Ben çok denedim uygulamalar da daha kötü.
  11. O

Bende hışırtı felan degil gayet boğuk bir ses oluyodu kelimeler anlaşılmayodu en basitinden kamera açıp birşeyler çalıp söylerken rezalet bir ses alıyosun. Arkadaşımda mi not pro vardı onu baz alıp aldım onda harikaydı. Note 3 alakası yok o kaliteyle
  12. O

Malesef telefonu gönderdim insan sesleri boğuk arka planda sanki telefon sudaymis gibi ya. Gitar çalıp söylerken kaydettiğim de heleki rezalet. Bütün ayarlarla uğraştım. Zaten ben cepport aradığımda ses sıkıntılı dediğimde direk telefon suda gibi kaydediyor dimi dedi kendileride ben demeden. :)...
  13. O

Ben herkesde varmı onu merak ediyorum. Telefonu inanılmaz beğendim gerçekten. Ama video ses kotu kaydedince bi anlamı olmuyo cidden geri iade ettim kabul eder heralde cepport şuan şansımı bidaha denemek istiyorum kaydi problemsiz telefon gelirse seve seve kullanacağından eminim
  14. O

Arkadaşlar merhaba ben telefonu aldım cepporttan ama video çektığımda yada ses kaydi aldigimda ozellikle konu muzik olunca berbat bir ses alıyordum su altındaymış gibi ben de aradım cepportu kronik dedi haliyle iade ettim. Gerçekten harika bi sorun ama en önemlisi benim için ses ve video...
Üst Alt