Özgün Güner kullanıcısının son içeriği

1. Özgün Güner

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Yurt Dışı Redmi Note 10 Var başım belada Custom Rom atcak veya Fasboot yerine tertemiz baştan rom yüklicek varmı yardımcı olabılcek cok degısık bır sorunum var
  2. Özgün Güner

Çözüldü Redmi Note 10 TWRP Yükleme Nasıl yapa bilirim Custom Rom Yüklemek İçin

Redmi Note 10 Custom Rum Nasıl Yükleye bilirim
  3. Özgün Güner

Çözüldü Redmi Note 10 Multitasking Problemine Kesin Çözüm

Telefon YouTube video oynatirken Cat ses kesiyor dönüyor 30 saniyede bir her uygulamada arama yaparken çağrı sonlandırıldı diyor gelen arama bı kez çalışıyor sonra kayboluyor karşı arama devam ediyor insta video reals izlerkende kasıyor dönüp basliyor , WhatsApp aramada donuyor 30 sn sonra...
  4. Özgün Güner

Çözüldü Redmi Note 10 Multitasking Problemine Kesin Çözüm

Benimde resmi NOTE 10 yazılımında büyük sorun var fastrom larin 3 tane sini denedim düzelmiyor bunu nasıl yukleye bilirim
  5. Özgün Güner

Yardım Çağrı Sonlandırıldı Hatası

şimdi deniyorum 1634420082 GSM / wcdma / lte (PRL) Seçili Sorun Çok Enteresan Whatsapp aramada sorun yasıyorum : Örnek arama yapıyor açınca telefon donmaya baslıyor kasıyor delı gıbı 3 kelıme den sonra ses kesıyor Youtube video 30 sn oynatıyor donuyor 30 sn oynatıyor kasıyor Instada aynı...
  6. Özgün Güner

Yardım Çağrı Sonlandırıldı Hatası

Merhabalar Telefonum arama yapmıyor çağrı sonlandırıldı diyor bir kez çalıyor karşı sonra çağrı sonlandırıldı dıyor . Armada gelmıyor
  7. Özgün Güner

Yardım Redmi Note 10 Global

Yurt Dışı Global Versiyon
  8. Özgün Güner

Yardım Redmi Note 10 Global

Merhabalar Dün İtibariyle Telefonumda Kasma Sorunu vardı Wipchange Sıfırlama yaptım Kurulum Herşey Normal Ama ne yazıkkı telefonda Arama Sorunu Basladı Çağrı Sonlandırıldı Diyor. Ne yaptım Ne ettiysem beceremedim Mi destek hattı aradım olmadı Flash attım 12.5.1 Düşürdüm google arama gıttı...
Üst Alt