ozanyagizel kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Google Play Store Cihaz Sertifikalı değil sorunu

Google Play Store uygulamasında cihaz sertifikalı değil sorunu var. Ve cihaz rootlu değil. Bir türlü çözemedim google play'i sıfırladım ama cihaz sertifikaya düşmüyor. Çözüm yolu bulamadım farklı bir çözüm var ama rootlamak istemiyorum.
  2. O

Yardım Redmi note 12 Pro 5G MIUI güncelleme gelmiyor mu?

https://bigota.d.miui.com/V14.0.1.0.TMOTRXM/ruby_tr_global_images_V14.0.1.0.TMOTRXM_20230802.0000.00_13.0_tr_6c4667dfd4.tgz Benim kullandığım TR Romu. Endonezya fıs. Endo kullandığımda aldığım puan 470.000 puandı 😂
  3. O

Beyler sonuç Antutu puanı 513450 puan alarak TR TMOTRXM sürümünde kalıyorum. Kurulunda arkaplanda hiçbir yüklemeyi beklemedim. Daha üst puan verebilir. NFC var. Şimdi temiz kurulum yapacağım.
  4. O

fastboot rom olarak şu an forumda Android 13 versiyonu olarak 3 adet rom var 1) Global Sürümü https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-12-pro-5g-pro-plus-5g-discovery-5g-ruby-global-miui-14-0-1-0-tmomixm-android-13-guncelleme-baglantilari.144069/ 2) EEA Sürümü...
  5. O

benimde bugün doldu. birazdan taiwan rom deneyeceğim ram 8+8 görünüyormuş. TR rom atıp kurtulasım var :D
  6. O

5-6 günlük kullanımda aldığım puan ektedir. Kullandığım rom fake rom'dur. 470.000 puan ile arasında bence çok ciddi bir rakam var. NGF yok o yüzden mecbur değiştirmek zorundayım.
  7. O

antutu'nun sitesinden indirilcek reklam çıkmaması lazımdı normalde ama APK Download - AnTuTu Benchmark - Know Your Android Better site burası 1696290395 performans derken bi oyun olarak değil günlük kullanımda geçişlerde ki gecikmelerde belli edebilir diye düşündüm. yarın sabah bootloader...
  8. O

elimde 2 tane note 12 pro 5g var. birine tr atıyım diğerine taiwan atayım. hiçbirşey yüklemeden antutuyu yapıştırayım. hodrimeydan. bu ne abi bir tane rom çıkar olsun bitsin anaaa. sana zahmet bi antutu indirebilir misin fake romda 510.000 puan aldı.
  9. O

ya bi karar veremedim birisi demiş endonezya romu iyi, kimisi taiwan romu demiş. romlar arası performans farklılığı olabilir mi bi çözebilmiş değilim. daha türkiyeye resmi olarak satışı bulunmayan telefonun tr sürümü bile var. tr sürümü yüklersem faiz oranı artar ve performans azalır mı 🤔...
  10. O

Yardım Note 9 pro güncelleme sorunu

Arkadaşlar merhaba elimde note 9 pro var. Güncelleme yapamıyorum çünkü recovery menüye atıyor. NFC kullanamıyorum root yapıldığı için aktifleştirmiyor. Unroot yapabilir miyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  11. O

Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Şarjı hakkında bilgi edinmek isteyenler Stock Rom 10 saat ekran süresi alıyorum. Ağır yükte 7 saatin altında almazsınız. tüm ayrıntılar resimdeki ektedir.
  12. O

İpucu Xiaomi Ve Tüm Mtk İşlemcili Telefonlarda Hoparlör ve Kulaklık Sesi Yükseltme Rootsuz

Konuyu tekrar düzenlemişsiniz. Headset+Speaker bölümünden ayar olarak yanlış bilgi vermiştiniz. Yanlış olduğuna dair, koyduğunuz ekran görüntüsünü de ekli dosyalar kısmında hala var kaldırsanız yeterli. Siz yapamamışsınız okumayı bilmiyorsunuz demeden önce insan önce kendi yanlışlarını...
  13. O

İpucu Xiaomi Ve Tüm Mtk İşlemcili Telefonlarda Hoparlör ve Kulaklık Sesi Yükseltme Rootsuz

Kulaklık sesini yükseltiyoruz zaten onda problem yok diğer yöntem telefonun kendi hoparlöründe ses artışı olmayışıydı :) kulaklık sesini yükseltme de evet telefonu kapatıp açınca aktifleşiyor, ama telefonun kendi hoparlörlerinde değişim olmadığını belirtmek istedim, ekolayzır ayarlayınca da ses...
  14. O

Konuyu öncelikle okudum. Okumadan da yorum yapmam. Yöntem aynı sizin yazdığınızla zerre farkı yok. Ne fazlası ne eksiği kısa ve öz yazılmış yazan kişinin eline sağlık o yüzden kopyala+yapıştır yapıp 10S ekledim. Sorun olarak görülürse yöneticiler gereğini yapar. Size düşmez yargılamak. Note 10S...
  15. O

Speaker+Hoparlör ayarında her iki kısmı 88e düşürsem de ses düşmüyor aynı şekilde yükseltme yaptığımda da aynı. Denemeden konuya hoparlör ses yükseltme eklemişsiniz ama ses aynı. Ben zaten konu açmıştım yöntem yine aynı olduğu için kopyala yapıştır yaptım değişen hiçbirşey yok çünkü.
Üst Alt