İpucu Xiaomi Note 10S Ses Yükseltme

ozanyagizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Konular
7

Öncelikle (Ayarlar -> Telefon Hakkında -> MIUI Sürüm yazan yere, "artık bir geliştiricisiniz" ibaresi görene kadar tıklayın.)

Arama ekranına gelin ve *#*#3646633#*#* yazıyoruz. Engineer Mode açılacaktır.
Sağa doğru 2 defa kaydırarak Hardware Testing kısmına geliyoruz.
Gelen kısımda sırası ile Audio -> Volume -> Audio Playback menüsüne giriş yapıyoruz.
İlk kutudaki seçenek Default, ikinci kutudaki seçenek System, üçüncü kutudaki seçenek 3/4-pole headset olacak şekilde ayarlıyoruz.
Headset PGA değeri sizde 124 olarak görünecektir. Maximum izin verilen değer ise 160'tır. En yükses sesi alabilmek için Default kısmını 160 olarak girin. SET butonuna tıklayın. Telefonu kapatıp açtıktan sonra kulaklık ses seviyesi artacaktır.​

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23

Öncelikle (Ayarlar -> Telefon Hakkında -> MIUI Sürüm yazan yere, "artık bir geliştiricisiniz" ibaresi görene kadar tıklayın.)

Gelen kısımda sırası ile Audio -> Volume -> Audio Playback menüsüne giriş yapıyoruz.
İlk kutudaki seçenek Default, ikinci kutudaki seçenek System, üçüncü kutudaki seçenek 3/4-pole headset olacak şekilde ayarlıyoruz.
Headset PGA değeri sizde 124 olarak görünecektir. Maximum izin verilen değer ise 160'tır. En yükses sesi alabilmek için Default kısmını 160 olarak girin. SET butonuna tıklayın. Telefonu kapatıp açtıktan sonra kulaklık ses seviyesi artacaktır.​
Kulaklık değilde hoparlör sesi de artırma yöntemi mevcut mu bu yöntemle?

mirdem

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Konuyu yanlış yere açmışsınız.

ozanyagizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Konular
7

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Kulaklık değilde hoparlör sesi de artırma yöntemi mevcut mu bu yöntemle?
Var Aynı Yerde Kulaklık Sesinide Yükseltme var.Ben Konuyu Açacaktım Bunu görünce açmadım.zaten konu yanlış yerde açılmış.konuyu açınca ordan hoparlör sesini açarsınız.başta denemiştim 2 yöntemde çalışıyor Ben yeni konu açıp Analtımı Yapacağım İsterseniz Yababilirsiniz

Son düzenleme:

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Düzeltebilir miyim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten yüksek sesi, hoparlöre zarar verebilirsiniz.
Mi 9 SE kullanıyorum hocam sesi kısık eskiye göre
Var Aynı Yerde Kulaklık Sesinide Yükseltme var.Ben Konuyu Açacaktım Bunu görünce açmadım.zaten konu yanlış yerde açılmış.konuyu açınca ordan hoparlör sesini açarsınız.başta denemiştim 2 yöntemde çalışıyor Ben yeni konu açıp Analtımı Yapacağım İsterseniz Yababilirsiniz
Olur hocam deneyince yorumumu da eklerim

[Komutan_Logar]

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
2

Teşekkürler işe yarıyor.

davidoff106

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Merhaba hocam, mi note 10 var, geliştirici seçenekleri açık ama maalesef kodu girince açılmıyor, hiçbir yerde çözüm bulamadım. Ve geliştirici seçeneklerinde de Bluetooth mutlak ses vs. diye bir seçenekte yok. nasıl yapabilirim var mıdır çözümü? Kod girdiğimde hiçbir şey olmuyor hiç kod girmemişim gibi ekran eski haline dönüyor engineer mod açılmıyor

Onurakdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
3
Merhaba hocam, mi note 10 var, geliştirici seçenekleri açık ama maalesef kodu girince açılmıyor, hiçbir yerde çözüm bulamadım. Ve geliştirici seçeneklerinde de Bluetooth mutlak ses vs. diye bir seçenekte yok. nasıl yapabilirim var mıdır çözümü? Kod girdiğimde hiçbir şey olmuyor hiç kod girmemişim gibi ekran eski haline dönüyor engineer mod açılmıyor
Redmi note 10s için

Üst Alt