Ozanuyr kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi 10 ses

Merhaba mi 10 cihaz sesinden memnun degilim çok az cıkıyor ne yapmam gerek
  2. O

Rehber Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

Yok ya arkası acılıyo öyle yapılıyor adını unuttum ona benzer bişiydi,
  3. O

Rehber Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

Dfu mod alındı cihaz o şekilde yapıldı
  4. O

Yardım Whatapp siyah tema

Merhaba arkadaşlar Whatapps pro vs kullanmadan başka türlü sim siyah yapabilirmiyiz bilen varmı samsung hex kullanırken tema degiştirdigimizde direk sim siyah oluyordu klasik siyah degil amoled siyah olsun istiyorum
  5. O

Yardım Mi 10 imei

Merhaba arkadaşlar mi 10 imei atabilen varmı
  6. O

Yardım Ultra geniş açı problem

Temizledim ama sorun aynı
  7. O

Yardım Ultra geniş açı problem

Merhaba arkadaşlar K20 pro cihazda ultra geniş açı cekim aldıgımda flu bir görüntü oluyor net degil problem yaşayan varmı benim gibi
  8. O

Yardım Miui 11 sonra hatalar

Merhaba K20 pro mevcut ve miui güncelledikten sonra google chrome sahibinden vs sitelerde gezerken kasma yapıyor Daha sonra kamerada galeride geçeye izin vermiyor Ekran parlaklıgı acarken gec acılıyor kafasına göre takılıyo Ve parlaklık konusunda full parlaklık acınca güzel ama birkaç tık...
  9. O

Yardım k20 pro parlaklık sorunu

yok degil ama sıkıntı var ya ekran karadıkran sonra tekrar basıp acınca bir tık kısık oluyor ışık gözle görülür bir düşüklük oluyor ama sıfırlıycam bir telefonu bakalım
  10. O

Teşekkürler hocam
  11. O

Hocam detaylı istemiyorum ayarlan ekran direk konstrat vs yazan birşey yok bak mesela sende yazıyor bende yazmıyor. Orjinal renk aldıgımda ise sararıyor ekran
  12. O

Direk konstrat cıkmıyor ama renk şeması var ama ordada ekran renkleri var parlaklık düzeyi okuma modu renk şeması titreşimsiz mod karanlık mod metin boyutu cihaz vr modu durum cubugu tam ekran modu okdar
  13. O

onu nerden ayarlıyoruz hocam
  14. O

yok hocam acık degil kapalı
  15. O

Merhaba arkadaşlar k20 pro cihazın miui 11 güncellemesinden sonra parlaklık sıkıntısı cıktı ekran parlaklıgını full acıyorum daha sonra bekliyorum ekrar kararıyor tekrar basıyorum ekrana ve ekran parlaklıgı full acık olmasına ragmen kısık acılıyor daha sonra komle kapatıyorum tekrar acıyorum...
Üst Alt