Yardım k20 pro parlaklık sorunu

Ozanuyr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
K20 pro
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
k20 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba arkadaşlar k20 pro cihazın miui 11 güncellemesinden sonra parlaklık sıkıntısı cıktı ekran parlaklıgını full acıyorum daha sonra bekliyorum ekrar kararıyor tekrar basıyorum ekrana ve ekran parlaklıgı full acık olmasına ragmen kısık acılıyor daha sonra komle kapatıyorum tekrar acıyorum full parlaklık acılıyor sorun nedir acaba teşekkürler :)

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Miui 11 (ya da belki android 10) ile birlikte otomatik parlaklik uzun suredir ilk defa olmasi gerektigi gibi calisiyor bende. Onceki versiyonlar cok kısıyordu isigi. Simdi belli bir seviyeye ayarladiktan sonra nereyedse hic mudahale gerektirmiyor. Ortam isigi sensorunuzun uzeri kapali/kirli falan degil degil mi?

Oyla:

Ozanuyr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
K20 pro
Konular
20
Miui 11 (ya da belki android 10) ile birlikte otomatik parlaklik uzun suredir ilk defa olmasi gerektigi gibi calisiyor bende. Onceki versiyonlar cok kısıyordu isigi. Simdi belli bir seviyeye ayarladiktan sonra nereyedse hic mudahale gerektirmiyor. Ortam isigi sensorunuzun uzeri kapali/kirli falan degil degil mi?
yok degil ama sıkıntı var ya ekran karadıkran sonra tekrar basıp acınca bir tık kısık oluyor ışık gözle görülür bir düşüklük oluyor ama sıfırlıycam bir telefonu bakalım

Oyla:
Üst Alt