osnnN kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Foruma ne oldu

forum toparlanır ayağa kalkar bu azimli ve verimli kişiler sayesinde, ne mutlu ki bu yedek duruyor
  2. O

Rom [Miui6] [N900] Samsung Galaxy Note3

Büyük heyecanla takipteyiz emeklerinize ellerinize sağlık. Sayenizde kaliteli bir romu keyifle kullanacağız. 1 ay içinde deneyeceğim
  3. O

Lolipop üzerine yüklesem ?

Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar. Şimdi anladım rom işletim sistemi sürümünün editlenmiş hali bir bütünler rom ve işletim sistemi bir elmanın iki yarısı ayrı düşünülemez. Lolipop aşırı hızlı ve kaliteli olmasa çoktan başka rom yüklerdim ama bu kaliteden vaz geçmek inanın zor benim gibi...
  4. O

Lolipop üzerine yüklesem ?

Arkadaşlar merhaba bir konuda kafam karıştı, yardımlarınızı bekliyorum. Ben note 3 n9000q model telefonuma rusyada dağıtıma açılan lolipop u kurdum bunun üzerine hangi miui sürümünü yüklemeliyim , fark eder mi ederse ne gibi farklar ? Miui değil de başka rom yüklesem lolipop silinir mi? Ve...
  5. O

Note 3 (9000q) modeli icin miui 6 cikis tarihi

bu konuyu takipteyim
  6. O

Note 3 (9000q) modeli icin miui 6 cikis tarihi

Cvp: Note 3 (9000q) modeli icin miui 6 cikis tarihi acaba güncel bilgisi olan var mı note 3 n9000q için miui6 ne durumda ne zaman gelir kaç ay sürer var mı gelişme? şimiden teşekkürler
  7. O

Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor öneriler için teşekkürler arkadaşlar dedikleriniz neticesinde bir şeyler yaptım recoverye giriyorum yeniden bşalatmalar durdu ama miui yüklediğim an yniden başlatmalar durmuyor mecburen başka bir rom kullnacağım dnemediğim yol...
  8. O

Sürekli Reboot Hatası

Cvp: Sürekli Reboot Hatası bende miui kullanırken benzeri sorunla karşılaştım şimdi n yazık ki miui kullanamayacağım fakrlı rom arayışarına girdim. bn sorunumu sitedeki arkadaşlar ve bir çol profesyone sayesnde biraz çözdüm. benim sorunum bir anda başladı telefon kendini yeniden başlatıyor...
  9. O

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor bende tam tersi diye hatılıryorum ne yapsam ki ya iki kere rom atacak zamanımda yok nternet cafe kapanacak sizin dediğinizi yapayım hocam en iyisi teşekkürler cevcap için
  10. O

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor başka bir çözüm yolu bulamaıdm ikinize de çok teşekkürler hemen internetten stock rom u bulup flashlayacağım ama aklıma takıldı sdcardımız exfat olmak zorundaydı değil mi fat32 vs olmazdı. bir de internetten bulacağım stock...
  11. O

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor hocam sdcard ın dosyalama sistemi ne olacaktı exfat değil mi
  12. O

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor sdcard dışında ki her yeri wipeledim  tam olarak şuradaki her şeyi yaptım mesela twrp de http://www.forum.miuiturkiye.net/konu-Rehber-Note-3-N9000Q-Miui-Rom-Yukleme-Rehberi.html
  13. O

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor belirttiğiniz dosya bu mudur hocam her modele farklı mı tasarlanmış xposed dsabler ? http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2568891&d=1391958634
  14. O

Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor hocam yani kastettiğiniz şey baştan recovery i flashlamak romu flashlamak o sırada da ardından xposed dsabler i mi flashlamk? miui nin farklı sürümlerini farklı recoveryler ile onlarca farklı kombinasyonda denedim artık...
  15. O

Arkadaşlar kafayı yeme noktasına geldim 3 gündür denemediğim yol kalmadı size danışmak istedim. Ben bir kaç aydır note3 n9000q telefonumda miui ye geçmiş zevkle kullanıyordum hiçbir sorunda yoktu recovery olarak cwm kullanıyordum. Bir gün xposed modulleri arasında xprivacy adlı uygulama...
Üst Alt