osmancan71 kullanıcısının son içeriği

1. osmancan71

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

Beta denediniz mi. Genelde betalarda daha fazla özellik oluyor tavsiye sürüm varsa onu yükleyım bende Son iki telefondur telefonla çıkan ilk surumlerden stabılı bulup 2 sene o sürümde kullanıyorum ben.
  2. osmancan71

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

Eu romda telefon görüşmesini kaydetme özelliği var mıydı
  3. osmancan71

Soru xiaomi 14 cin modeli

Son zamanlarda olduğu gibi bunada ımeı Atılmaz deniyor ama sonradan bi yöntem cıkıyor. Gerçi şuan çift katmanlı telefonlara ya çok pahalıyada ya da hiç atmıyorlar ımeı. Bu telefon içinde çift katman ve başka sebeplerden atılmıyo deniyor. Arastırdınız mi acaba. Bende dün mi 13 aldım. Elimde 12x...
  4. osmancan71

Soru Band 20 olmazsa ne olur?

2 satır altında aynı konu var bide sen açmışsın. konu açma mesaj sınırlaması en az 50 olmalı :D
  5. osmancan71

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merkezlerde yaşıyorsan zaten sorun yaşatmaz. Benim iş yeri kırsalda. Birde dediğim gibi günlük hayatta çok ihtiyaç olmayacak bi hız farkı var https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-13-band-20.148711/page-2#post-1521095
  6. osmancan71

Soru Xiaomi 13 Band 20

Dün bende mi 13 den dolayı kendı 12x telefonumda denemeler yaptım. qualcoom şirketinin bilgilerine göre sd865 8 banda baglanabılıyor. Çalıştığım 2000 nüfuslu ilçede band 20 kapatınca 2 banda, açınca 3 banda bağlanıyor. Hızda 45 civarından 55 civarına çıkıyor gayet yeterli. Ama yolda merkeze...
  7. osmancan71

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

çin mi aldınız global mi. şuan global bulamıyorum alacağım ama. çinlerde de band20 yok. bugün baktığımda yaşadığım civarda hep band20de kullanılıyor. 5x e kadar banda bağlanıyor 12x kullanıyorum
  8. osmancan71

Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

WhatsApp gruplarından sizi de çıkardı mi
  9. osmancan71

Yardım Modlu WhatsApp Tek Gönderi Sorunu

Kullanabılıyorsan iyi. Bu ara herkes banlanıyor modlulardan dolayı
  10. osmancan71

Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

WhatsApp gruplarından komple çıkmış garip şekilde Bu yöntemle. Büyük ihtimal bandan dolayı yaptı 1707890479
  11. osmancan71

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

mi 13 global sıfırını satan bi yer var mı bildiğiniz. çoğu yerde çin modeli var (yurtdışı satış)
  12. osmancan71

Madalya Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun

Cumhuriyetizin 100. Yılı kutlu olsun.
  13. osmancan71

Soru Ekran yanığı

Cevap verin bişey sormuş arkadaş. Hiç mi kullanan yok bu telefonu
  14. osmancan71

Sohbet Tıraşa ne kadar ücret ödüyorsunuz?

sürümden kazanıyormuş o zaman. 20 tl ile kazanç sağlaması zor olur çünkü. genelde 3-4 ü geçmez çalışan o yüzden demiştim.
  15. osmancan71

Sohbet Tıraşa ne kadar ücret ödüyorsunuz?

bunun sovla alakası yok ki. 20 tl baya düşük 60-70 tl vermek banada fazla geliyor ama 20 de fazla düşük kalıyor. Şov yapanlar ayrı zaten millet çiğ köfteye tosta şov yaptığı için iki üç katını veriyor, saçma.
Üst Alt