Çözüldü Kamera Koruyucu (Metal)

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Telefonunda bu tarz bi kamera koruyucu kullanan var mı ? cam olanlar kısa sürede çiziliyor. Kılıfın kameranın direk temasını kesmesi yeterli oluyo ama çoğu kılıf sağlamıyor bunu elimde kutu kılıfı ile beraber üç kılıf var üçüde kamera çıkıntısına göre daha az çıkıntıya sahip

örnekleri varmış silinebilir konu

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Metal alınır bence hocam, hoş da durur ama fiyatını kesinlikle hak etmiyor bence, yurtdışından satın alın, gümrük girse bile 10 lirayı geçmez.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Metal alınır bence hocam, hoş da durur ama fiyatını kesinlikle hak etmiyor bence, yurtdışından satın alın, gümrük girse bile 10 lirayı geçmez.
haketmiyor doğruda yapacak birşey yok :) dışarı çıkınca 10 20 tl ne ki diyor insan geçen zarf ebadında kargo yolladım 25 tl istedi iki kargo şirketide :D şaşırdım ne ara o kadar pahalandı en ufak kargo. zaten araştıracağım örnek olsun diye direk o iki linki attım.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
haketmiyor doğruda yapacak birşey yok :) dışarı çıkınca 10 20 tl ne ki diyor insan geçen zarf ebadında kargo yolladım 25 tl istedi iki kargo şirketide :D şaşırdım ne ara o kadar pahalandı en ufak kargo. zaten araştıracağım örnek olsun diye direk o iki linki attım.
Hocam Aliexpress'e göz atın

Üst Alt