oruba kullanıcısının son içeriği

1. oruba

Yardım Mi note 3 ekran

Kimse bakmıyormu buraya 😃
  2. oruba

Ayarlardan telefon hakkında bölümüne bakın, orada yazar kararlı rommu grliştirici rommu kurulu...

Ayarlardan telefon hakkında bölümüne bakın, orada yazar kararlı rommu grliştirici rommu kurulu olduğu. Kararlı romlar çok az güncelleme alır, sadece stabil olduğunda güncelleme alır, geliştirici romlar ise sık güncelleme alır fakat bazı hatalar barındırabilir, birnevi kobay gibi düşüsün
  3. oruba

Yardım Mi note 3 ekran

Merhaba arkadaşlar, mi note 3 için orjonal ekran alacağım, neresi güvenilirdir. Piyasada yan sanayi ekranlar vardır diye size danışmak istedim.
  4. oruba

Soru Mi Note 3 aptx

Mi Note 3 Aptx destekliyor. Benim cihazda, Miui en güncel, resmi stabil rom kurulu. Konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş. İhtiyacı olanlar için güncellenmiş olsun. 1612926329 Sistem tercihini kullan olarak bıraktığınızda herhangi sorun olmaz, artık yazılımsal bir kısıtlama yok.
  5. oruba

Soru otg kullanan varmı?

Type-C çıkışlı ürün bağladığımda telefon hiç tepki vermiyor, birşey takıldığını farketmiyor bile. 2 ayrı note 3 te denedim. Miui resmi stabil rom kurulu, root yok.
  6. oruba

Yardım OTG ile HDD ye kopyalama yapamıyorum

Eski konu fakat işi düşen olursa. Geliştirici seçenekleri açtıktan sonra. Ek ayarlar/geliştirici seçenekler/Varsayılan Usb yapılandırması/Dosya aktarımı şeklinde seçilebilir.
  7. oruba

Yardım Mi note 3 otg

Endoskop kamera denedim, kameranın 3 ayrı çıkışı var. Usb, Mini Hdmi, type-C Mini hdmi (mi4) takar takmaz kameranın ışığı açılırken, type-c (mi note 3) hiç tepki vermiyor, program üzerinden bakınca takılı cihaz yok diyor. Sorun nerede acaba?
  8. oruba

Soru Mi Note 3 Yüz tanıma(FaceID)

Evet, bencede saçma olmuş. Global beta romda var sanırsam. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. oruba

Sohbet Xiaomi Almamanız İçin Geçerli Sebepler

* Hala F/P markası olduğu tartışılmaz. * Telefonlarına yazılım desteği vermesidir önemli olan, hemen vermesi değil, uzaya bir ay aha geç gidersiniz ne olacak! * Benim açımdan Xiaomi'nin son zamanlardaki en büyük sorunu, stock uygulamalarını markete açıp, reklamlı hale getirmesidir. Bu konu...
  10. oruba

Yardım Telefon flas ışığı sarı yarıyor

Çift tonlu flaş var cihazda, gerektiği gibi yanar söner, müdahale edilmesi gereken bir durum yok yani. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. oruba

Soru Stereo ses

Linkteki testte fena değilmiş, bilhassa kemanda hissediliyor.
  12. oruba

Soru Stereo ses

Mi Note 3 stereo ses diye sunulmuştu, birkaç farklı, youtube stereo test videosu ile denedim, sağ ve sol kanalı ayrıştırmıyor, merak edip deneyen oldumu? Stereo değilde çift hoparlör dense daha doğru olacak sanki. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. oruba

Çözüldü Kutu, fatura ve garanti belgesi kayıp!

Elimde sadece garantisi devam eden telefon var, bu durumda bir sorun olursa delta garantiden yararlanabilir değilmi cihaz? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. oruba

Soru Mi Note 3 Yüz tanıma(FaceID)

Miui 10 global beta romu ile geldimi yüz tanıma? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. oruba

Çözüldü Mi note ön kamera çok yakından ve parlak çekiyor

Bu durum miui 10 beta ile düzeldimi? Yükleyenler cevaplasın. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt