orophin kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi 8 lite WhatsApp Durum tam ekran sorunu.

Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denedin mi?
  2. O

Yardım Mi 8 lite WhatsApp Durum tam ekran sorunu.

Tam ekran ayarlarından, Whatsapp uygulamasını kaldır.
  3. O

Haber Xiaomi Mi 9 AnTuTu Skoru Belli Oldu

Türkiye'ye ne zaman gelecek, fikri olan var mı?
  4. O

Yardım Pocophone F1 Dokunmatik Lag !

Çok zor değil ama yakın zamanda satmayı planlıyorsan bulaşma, ama hani bulaşır da batırırsan bana ulaş buradan. Mi 9 tanıtılacak 2-3 gün içinde. Onu da bekleyebilirim, acaba Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer? Ghost screen sorunu nedir tam olarak?
  5. O

Yardım Pocophone F1 Dokunmatik Lag !

Custom romları denedin mi? Custom rom ile düzeliyor diyorlar. Öyleyse yazılımsaldır ve güncelleme ile düzeltilebilir. Buraya geri dönüş yaparsan çok sevinirim umarım yazılımsaldır ben de almayı planlıyordum çünkü. Aynı sorunun Mi 8 de olmadığına emin misiniz bir de?
  6. O

Yardım Redmi Note 6 Pro Ekran/Klavye Gecikmesi

Mi 8 de sorunlar yaygın mı peki? Onda da sorun varsa ne almamı önerirsiniz?
  7. O

Ama Poco'nun da benzer sorunu olduğu yazıyor genelde forumlarda. Xiaomi için çok hevesliydim, Mi 8 de düşündüm bataryası hoşuma gitmemesine rağmen ama ne alacağımı bilmiyorum şu anda.
  8. O

Arkadaşlar bir kaç hafta önce Redmi Note 6 Pro aldım ve 3 gün sonra teknik servise gitti, değiştirdiler. Şimdi elimde kapalı kutu olduğu için iade edip Poco F1 almayı düşünüyorum. Benim aklıma takılan, Redmi Note 6 Pro'yu aldığımda klavyesinde yazı yazarken harflerin çok hafif de olsa geç...
Üst Alt