Yardım Redmi Note 6 Pro Ekran/Klavye Gecikmesi

orophin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
RN6P
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 9
Telefon Modeli
Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar bir kaç hafta önce Redmi Note 6 Pro aldım ve 3 gün sonra teknik servise gitti, değiştirdiler. Şimdi elimde kapalı kutu olduğu için iade edip Poco F1 almayı düşünüyorum. Benim aklıma takılan, Redmi Note 6 Pro'yu aldığımda klavyesinde yazı yazarken harflerin çok hafif de olsa geç algılandığı idi. İnanılmaz bir kasma ile karşılaşmıyorsunuz ama sanki biraz yazı yazınca parmaklarınız ağrıyor. Harfler çok hafif de olsa geç geliyor. Bunun sebebi tam olarak nedir? Sorun ekranda mı yoksa arayüzde mi, ya da klavye uygulamasında mı? Poco F1 alan bazı kullanıcılar da dokunmatik gecikmesinden bahsetmiş ve bu çok ciddi bir sorun. Poco F1 alırsam da bu sorun ile karşılaşır mıyım? Redmi Note 4 ve Mi 6 kullanan 2 arkadaşımda böyle bir sorun yok, Redmi Note 6 Pro kullanan başka bir arkadaşımda bu sorun mevcut. Bu sorun yüzünden Poco F1'den vaz geçebilirim lütfen yardım edin.

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Klavye gecikmesi biraz yaşanıyor bunun sebebi yazılımsal diye düşünüyorum, özellikle son güncellemede ekran ve klavye gecikmesinden bahsedenler oldu.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Poco donanım olarak çok güçlü sanmıyorum öyle birşey olacağını .

Oyla:

orophin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
RN6P
Konular
1
Ama Poco'nun da benzer sorunu olduğu yazıyor genelde forumlarda. Xiaomi için çok hevesliydim, Mi 8 de düşündüm bataryası hoşuma gitmemesine rağmen ama ne alacağımı bilmiyorum şu anda.

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Bence o durum donanımsal çünkü bende redmi note6 pro kullanıyorum devamlı mesajlasan biriyim hiç böyle birşey gelmedi başıma. Ama benim başımdaki dert ise ghost screen bir yerden duzeltiyorsa diğer yerden bozuyor sanırım bu Xiaomi

Oyla:

orophin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
RN6P
Konular
1
Mi 8 de sorunlar yaygın mı peki? Onda da sorun varsa ne almamı önerirsiniz?

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Ben telefonumdan memnunum diğer telefonlarda aynı ozellikte. Tamam kağıt üstünde fark var ama kullanırken aynı hocam. O yüzden sorunlarla karşılaşmaktan korkuyorsanız ve paranız var ise Samsung veya iPhone alin. Benim anladığım kadarıyla Xiaomi Huawei gibi markalar daha tam oturtamadı sistemi. Ucuz yapmak için malzemeden çalıyorlar (benim ekran sorunum tamamen kalitesiz panelden kaynaklı ) eğer dört dörtlük telefon istiyorsanız iPhone 6s den aşağı almayın veya Samsung s7 edge den aşağı

Oyla:
Üst Alt