Ormann kullanıcısının son içeriği

1. O

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Sayın Nemesis_99 son sürümü yükledim.Ancak tarayıcı uygulaması yok. Açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
  2. O

Merhabalar internette MIU 12.5 sürümün geleceği yazıyor. Benim yüklediğim sürüm 12.5 bu yazıyor. Bu aynı sürümmü .Gelecek yenilikler bizede olacak mı. https://www.teknolojioku.com/amp/mobil/bu-miui-125-yeniliklerini-hicbir-yerde-bulamazsiniz-60126f1a0af0266d7768a6ed
  3. O

Merhabalar, Sürüm Avrupa mı yoksa Çin sürümümü
  4. O

Avrupa sürümü mü çin sürümünü acaba
  5. O

İyi akşamlar, Telegram da kamera ile ilgili bir güncelleme gelmiş. Ne olduğunu anlayamadım. Bakar mısınız https://t.me/mia3_miui_updates/153
  6. O

İyi akşamlar, Ekli ekran resminde işaretlediğim yerdeki 1.8 kalan remimi yoksa kullanılan remimi gösteriyor. Ayrıca bu ekran ve güvenlik ekranında bulunan temizle butonu çalışmıyor. Nedendir. Çözümü var mıdır. Yardımcı olursanız sevinirim. Son sürüm yüklü
  7. O

Ben Slot A ya aldığım zaman başka sürüm geliyor.Slot B ye aldığım zaman son sürüm geliyor. Slot A ve B nedir. Anlamış değilim. Hangisine kurulum yapmam gerekiyor. Slot A damı kalmam yoksa B demi kalmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz
  8. O

Sayın Nemesis hangisini indireceğimi bilmiyorum.
  9. O

İyi akşamlar, Önceden telefonda Update diye bir icon vardı. Tıkladığımda güncellemeler hakkında bilgi alabiliyordum. Ayrıca yeni bir sürüm geldiğinde bildiri geliyordu. Şimdi yok neden olabilir.
  10. O

İyi akşamlar, Bende devamlı galeri durmaya devam ediyor .Hatası veriyor. Neden olabilir. Ayrıca kamera ile çekilen resimleri görüntüleme için çekilen resmin üzerine bastığımda resme gitmiyor.Kameradan çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
  11. O

Merhabalar, MIUI 12 V20.12.9 EU sürümünü yükledim. Fakat telefonda geç açılma ve uygulamaları geç açmaya başladı.Bu yüzden bir önceki sürüme geri döndüm. Sizde de aynı sorun oldu mu?
  12. O

Merhabalar, 20.12.10 sürümünü mia3 telefonuma yükleyebilir miyim.Şu an kurulu sürüm 20.12.9 yüklü
  13. O

İyi akşamlar, son sürümü yüklendikten sonra mesajlarım geç gelmeye başladı.Bir önceki sürüme dönebilir miyim
  14. O

Bende katılıyorum. Gece modunda ses barları anlaşılmıyor.Eski halı (Mavi) bence daha iyiydi. Umarım güncelleme ile güzel birşey yaparlar.
Üst Alt