Orhannh kullanıcısının son içeriği

1. Orhannh

Yardım Mi 10T cihazım için 12.5.8 eu rom bağlantısını bulamıyorum

İxoami eu 12.5.8 twrp bağlantısı paylaşabilir misiniz birde root için magiskin hangi sürümünü flashlamalıyım/12.0.07 eu romdayım magiski kaldırmadan güncelleme yapıp tekrar magiski flashlamamda bir sakınca var mı logo da kalır mı
  2. Orhannh

Oyun Mi 10T FPS düşüş /lag/gecikme/performans düşüşü

Ne yaptıysam 2 oyun attıktan sonra dalgalanma başlıyor ve saçma sapan ekranı 60 a alıyor aşırı ısınma olmamasına rağmen bunu yaşıyorum
  3. Orhannh

Oyun Mi 10T FPS düşüş /lag/gecikme/performans düşüşü

Herkese merhabalar iyi akşamlar dilerim cihazım 12.0.12 sürümünde global değil eu oyunlarda takılmalar gecikmeler droplar yaşıyorum çözüm arıyorum önceden böyle sorunlar yoktu v11 e mi geçmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum
  4. Orhannh

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

note 6 pro kullanırken yoktu global kararlı mi 11 mevcuttu
  5. Orhannh

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Öyle yapacağım hocam birde aklımda bir soru işareti var 11.0.4 global sürümde Google kişiler arama mevcutmu ?
  6. Orhannh

MIUI 11 Redmi Note 9 Pro Global Kararlı Rom V11.0.4.0.QJZMIXM İndirme Bağlantıları

Arama ve kişiler googlenin mi ixoaminin mi
  7. Orhannh

Global da böyle bir sorun yoktu mesela pubg mobile yüksak ayarlar HD yani bir maçta%3 şarjım giderken%10 şarj gitmeye başladı saçmalık bu bence yani şarjdan saat 4 de çektim şuan 52 normal değil yani
  8. Orhannh

Global romdan eu rom a geçip 12 sürümünü attım daha fazla şarj gitmeye başladı 11.0.7.0 sürümü kararlı idi birde çok akıcı değil neden böyle açıklama yapabilir misiniz
  9. Orhannh

pitch black recovery şart mı bu romu atmak için mevcut twrp 3.4.1 global/kararlı 11.0.7 direkt olarak wipe yapsam ardındam rom>magisk>yeniden başlatma yapsam sorun olur mu
  10. Orhannh

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı

12 arayüzünde Google kişiler arama vs. Kalmıyor mu
  11. Orhannh

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

pek verim yok silinmesi sorun değil
  12. Orhannh

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

android 10 için https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/ linkteki romu v11 indirip android 10 twrp kurup advanced wipe yapıp bu romu flashlayıp ardından magiski modemi flashlayacağım değil mi ? şuanki android sürümü 8.1 sanırım...
  13. Orhannh

Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

romun ardından magisk modem diye sıralı şekilde gidip sonrasında 1227 twrpyi flashlayıp reboot recovery yapacağım ardından format data yapıp modemi flashlayıp cihazı açıyorum değil mi tekrar magiski atmama gerek yok değil mi orda olduğu gibi
  14. Orhannh

LR TWRP İDİ 3.3.1 olması gerek
  15. Orhannh

bu twrp zorunlu mu cihazda birtane twrp varda
Üst Alt