Organicmusty kullanıcısının son içeriği

1. Organicmusty

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

Allah çözüm bulanlardan razı olsun, telefona format atmıştım yine de çözülmemişti, diş fırçasıyla sorunu hallettim.
  2. Organicmusty

Rehber Mi6 Batarya Değişimi (Aliexpress)

Aynı işlemi deji batarya ile evde yaptım. B7000'de aldım lakin evde kapağı güzelce sıkıştırma aparatı olmadığı için %100 yapıştıramadım. O İŞİ NASIL ÇÖZDÜNÜZ? ÜZERİNE AĞIR KİTAPLAR DA KOYMUŞTUM AMA ŞUAN SU DEĞSE SIKINTI BENİM İÇİN
  3. Organicmusty

Yardım Ankara Mi6 Tamir

eryaman şubesinde mi yaptırdınız hocam?
  4. Organicmusty

Yardım Rehbere Kayıtlı Arayanın İsimi Gözükmüyor.

Hocam aynı sorun ben ve eşimin mi6 telefonunda da var. Rehberde tüm numaralar kayıtlı ama birisi ararsa sadece telefon numarası gözüküyor, çözüm bulamdım maalesef, format attım yine çözülmedi
  5. Organicmusty

Yardım Varolan Browser'i Chrome yapmak

Arkadaşlar merhaba, xiaomi mi6 chine rom miui 11 kullanıcısıyım. Telefonum rootlu değil. Twitter, sms veya başka uygulamalarda tıkladığım linkler xiaominin kendi tarayıcısıyla açılıyor, bunun chrome ile açılmasını istiyorum. Bunu yapmanın bir yolu var mı?
  6. Organicmusty

Soru Xiaomi mi6'ya Ota yoluyla miui 12 gelecek mi?

Xiaomi mi6 miui 11 China rom kullanıcısıyım. OTA kanalıyla miui 12 gelecek mi? Yoksa boşuna beklemeyeyim mi?
  7. Organicmusty

Soru Mi6 Güç Tuşu Basılı Kalması

Ekranı çıkartmaya gerek yok hocam, anakartın vidalarını söküp kaldırın, ondan sonra cımbız vb. ile müdahale edebilirsiniz
  8. Organicmusty

Soru Mİ6 MIUI 12

Benim cihaz çinden geldiği için cin rom'u kullanıyorum ingilizce diliyle, inşallah gelir diyelim
  9. Organicmusty

Yardım Xiaomi mi 6 güç tuşu ve ses açma kapama tuşu demirleri yerinden çıkıyor

Hocam burdan montaj konusunda yardımcı olmamız çok zor, youtubeden montaj videolarını izleyip geri takma konusunda izlediğinin tam tersini yapmanı tavsiye ederim.
  10. Organicmusty

Soru Xiaomi mi6 miui 12'den sonra arayanların sadece numarası gözüküyor ismi çıkmıyor

işin kötüsü, sim kartta tüm isimleri görebiliyorum, birisi arayınca sadece numara çıkıyor, sanki telefonumda kayıtlı olmayan birisi arıyor gibi
  11. Organicmusty

Soru Xiaomi mi6 miui 12'den sonra arayanların sadece numarası gözüküyor ismi çıkmıyor

Arkadaşlar herkese merhaba Miui 12yi yükleyip sonrasında fabrika ayarlarına dönüp kullanıyorum telefonumu, hanımda da aynı telefondan var onu miui 12ye çevirdik ama fabrika ayarlarına döndürmedik İkimizde de gelen çağrılarda isim gözükmüyor sadece telefon numarası gözüküyor, arayanlara mahçup...
  12. Organicmusty

Yardım Xiaomi Airdots Pro 2 xiao ai programı hakkında

Halen en son güncelleme 2.7.1 değil mi? Ne gelecek ki bu cihaza ilerde güncelleme gelirse, bilgisi olan var mı?
  13. Organicmusty

Yardım Xiaomi mi6 güç tuşu gitti, cihaz şuan iptal

Bu arada şuan telefon restart etmiyor kendini, demek ki problem yan tuș takimindaymis, eğer aynı sorunu olup da burada okuyan olursa bilgisi olsun
  14. Organicmusty

Yardım Xiaomi mi6 güç tuşu gitti, cihaz şuan iptal

Yaptım kardeş Allah razı olsun.
Üst Alt