Onurk7324 kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Poco X3 Pro Ubuntu Touch

Merhaba arkadaşlar. Bir farklılık olsun diye Videodaki gibi Ubuntu Touch kurmak istiyorum. Aranızda hiç bu işletim sistemimi kurup deneyimleyen oldu mu?
  2. O

Yardım Poco X3 Pro Imei Silindi

Hayır hocam bootloader kapalı twrp falan hiçbir şey yüklü değil hatta iki sime de aynı IMEI atılmış gözümün önünde ayarlardan sıfırlayıp verdi cihazı
  3. O

Yardım Poco X3 Pro Imei Silindi

Hocam bende Poco X3 Pro aldım takas yoluyla aynı şekilde IMEI atılmış adam sıfırlayıp verdi sorun yaşamadım
  4. O

Haber Efsane yaşıyor...(Mi Max 2 )

Yeniden indirdim ancak hala hata alıyorum, sanırım Orange Fox desteklemiyor. Kullandığınız twrp'yi flashlamam için zip olarak atabilir misiniz?
  5. O

Haber Efsane yaşıyor...(Mi Max 2 )

Orange fox recovery ile plus'ı kurmak istedim ancak hata aldım. Normal halini mi yükleyeyim yoksa recovery mi değiştirmem gerekiyor?
  6. O

Yardım Telefon sadece fastbootta açılıyor.

Evet görüyor. Miflash ve Mi tool V2 görüyor cihazı.
  7. O

Yardım Telefon sadece fastbootta açılıyor.

Arkadaşlar herkese merhabalar. Xiaomi Mi A3 cihazımın bootloader kilidini açtım. Twrp recovery kurup miui 12 kurmak istedim. Mi flash ile flash yaparken hata aldım. Xiaomi Mi tool V2 ile de düzeltemedim. Telefon açma tuşuna basınca sadece fastboot modunda açılıyor. Bu cihazı nasıl...
  8. O

Rom MIUI 12.6 BY TEAM O2 (Android 11 R)

Reklam yaptığım falan yok. Ayrıca benim Max 2'de hiçbir sorun da yok.
  9. O

Yardım max 2 stabil rom

Ben hala kamera hatası alıyorum temiz kurmama rağmen
  10. O

Rom MIUI 12.6 BY TEAM O2 (Android 11 R)

Merhaba arkadaşlar. Size TEAM O2 yapımı muhteşem romu tavsiye ediyorum. Hatasız. Hızlı şarj (Ampere uygulaması ile 2020 mah) çalışıyor. Kusursuz Android 11 deneyimi isteyenler yükleyebilir. Rootsuzdur...
  11. O

Yardım max 2 stabil rom

Dün yükledim. Kamera hatası alıyorum 3 uygulama değiştirdim.
  12. O

Yardım max 2 stabil rom

Hızlı şarj çalışıyor mu? Linki var mı?
  13. O

Yardım Rom port etme yardımı

Ana sayfada gözükmedi diye bir daha açmıştım kusura bakmayın.
  14. O

Yardım Rom port etme yardımı

Merhaba arkadaşlar. Neredeyse tamamen aynı donanıma sahip Asus Zenfone 3'ün .dat uzantılı yazılımını (8.1) indirerek apk ve klasörlere ayırdım (app bin privapp vendor build prop vb) ve bu sistemin ZenUi arayüzünü Mi Max 2'mizde çalıştırmak üzere portlamak istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımcı...
  15. O

Yardım Rom editleme konusunda yardım?

Merhaba arkadaşlar. Neredeyse tamamen aynı donanıma sahip Asus Zenfone 3 yazılımını (8.1) indirerek .dat uzantılı system dosyasını apk ve klasörlere ayırdım (app bin privapp vendor build prop vb) ve bu sistemin ZenUi arayüzünü Mi Max 2'mizde çalıştırmak üzere portlamak istiyorum. Nasıl...
Üst Alt