Sohbet O güncelleme bu güncelleme

Onurk7324

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiaomiceist
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
15
Miui 12 haberi yapan İnternet sitelerinin neredeyse hepsinde 12'nin tüm modellere dark mode getireceği söyleniyor. Biliyoruz ki dark mode sadece Android 9 ve 10'da var. Sizce artık Android sürümü yükselir mi? O güncelleme bu güncelleme olabilir mi?

Genie

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
r
Cihazım
Mi max2
Konular
14
yayınlanan listelerde ilk önce max 2 vardı sonra listeden kaldırıldı şimdi tekrar listelerde. Eğer miui 12 gelirse android güncellemesininde gelmesini bekliyorum ben.

Pasababam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
A
Cihazım
X
Konular
3
Miui 12 gelmeyecek miui 8 ile birlikte geldi mi max ve 4 miui sürümü aldı zaten sitelerdeki haberlerin kaynağı xiaomi değil ürün politikası gereği mi max 2 nin işi bitti sürekli güncelleme yaparsa bir telefona başka model satamaz şirketlerin politikası bu miui 11 de bile gözle görülür şarj problemi var miroom 10 kurdum ve miui 11 deki app leri 10 a kurdum telefonum miui 11 gibi oldu ve şarj problemi yok saygılarımla.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Miui 12 gelmeyecek miui 8 ile birlikte geldi mi max ve 4 miui sürümü aldı zaten sitelerdeki haberlerin kaynağı xiaomi değil ürün politikası gereği mi max 2 nin işi bitti sürekli güncelleme yaparsa bir telefona başka model satamaz şirketlerin politikası bu miui 11 de bile gözle görülür şarj problemi var miroom 10 kurdum ve miui 11 deki app leri 10 a kurdum telefonum miui 11 gibi oldu ve şarj problemi yok saygılarımla.
Xiaomiyi severim fp ürünü cihazları var ama herhangi bir ilke ya da ürün politikası olduğuna inanmam. Mi max 2 için güncelleme vermeyerek ve herhangi bir açıklama yapmayarak fena halde rezil etti kendini .

emreivory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi max 2
Konular
6
Xiaomiyi severim fp ürünü cihazları var ama herhangi bir ilke ya da ürün politikası olduğuna inanmam. Mi max 2 için güncelleme vermeyerek ve herhangi bir açıklama yapmayarak fena halde rezil etti kendini .

Neredeyse bütün xiaomi modellerine android güncellemesi geldi bizi unuttular.

M i u i

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi Ui
Cihazım
MimUi
Konular
11
Xiaomi Lozan Antlaşmasına göre
Mi Max 2'e kapitülasyonlar kaldırılmıştır.
Mi Max 2 Android 7.1 sürüm üstünü alamaz.
Mi Max 2 kullanıcıları daima hor görülecektir.
İmza: Boy Lei Hun Corç

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28
Miroom miui10 hangi sürümünü kullanıyorsunuz hocam.
Örnek 10.3.2 10.3.6 :)

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
Android 11 i bekliyorum ben