onurcandan kullanıcısının son içeriği

1. O

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Redmi note 5 te miui 10 güncellemesinden sonra Facebook messenger da gruplarda etiketlendigimde çıkan ses gitti ve yerine saçma sapan bir cızırtı geldi. Benzer durum yaşayan var mı? Yapılacak her şeyi yaptım.
  2. O

Bu ayarları biliyorum hocam. Hepsini kontrol ettim.
  3. O

Bende de bazen görünüyor bazen görünmüyor. Sanırım yakında bir düzeltme güncellemesi gelecek.
  4. O

Bazen kilidi açıp ana ekran geldiğinde alt navigasyon tuşları gelmiyor. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Benzer durum yaşayan var mı?
  5. O

Redmi note 5 te miui 9 da Bluetooth ile hoparlöre bağlanmakta problem yasıyordum. Miui 10 da devam ediyor sorun, hatta hiç bağlanamadım bu akşam. Eşleşiyor ama bağlanmıyor. Benzer problemi olan var mı?
  6. O

2 yıldır asus kullanıyordum, onda da sık sık oluyordu bu problem.
  7. O

Hocam ben sizin sorununuza cevap vermedim ki. Böyle bir sıkıntı var diye ortaya yazdım.
  8. O

Eveet bende de tek sıkıntı bazen telefon kilidini açtığımda ana ekranda alttaki navigasyon tuşları gelmiyor. Ama çok seyrek yapıyor ve ekranı kapatıp açınca düzeliyor.
  9. O

Arkadaşlar ota dan gelen güncellemeyi yaptım. 10 numara oldu. Şikayet ettiğim bazı şeylerde düzeltme, geliştirme yapılmış. Herhangi bir sorun yok. Çok memnunum.
  10. O

Redmi note 5 sahibiyim. Biraz önce ota üzerinden güncelleme geldi. Fakat 580 mb. Normal mi?
  11. O

Redmi note 5 cihazına ota ile güncelleme gelen var mı acaba?
Üst Alt