onur3555 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Güncelleme sonrası IMEI

Merhaba cihazım 10t pro 256 IMEI attiracagim telefoncuya fakat telefoncu güncelleme alırsan IMEI gider dedi bu konuda aydınlatır mısınız ne yapmam gerek. Teşekkürler.
  2. O

Yardım Mi 10t pro 256 arama sorunu

Aynı yazılım yeniden yüklendi düzeldi farklı bir yazılım yüklenmedi
  3. O

Cihazın yazılımı yeniden yüklendi sorun ortadan kalktı..
  4. O

İnşallah benimde düzelir telefoncuya göturdum bu gün farklı bir versiyon yükleyelim belki düzelir ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum dedi ama sizce doğru mu demiştir ben pek anlamam da
  5. O

Arkadaşlar merhaba salı günü aldığım cihazım yurtdışı düzelir belki dedim düzelmedi aramalarda bazen ses karşı tarafa hiç gitmiyor hoparlörü açınca gidiyor bazen gitse de çok boğuk ve uzaktan gidiyor çevre sesi daha çok gidiyor bazen de ara sıra normalleşiyor Yardımlarınızı rica ediyorum
  6. O

Çözüldü Resmi note 8 Bootloader kilidi

Çok teşekkür ederim hocam
  7. O

Çözüldü Resmi note 8 Bootloader kilidi

Hocalarım merhaba, ben geçen gün rasgele pc başına oturdum ve kayıtsız cihazımda kilit açayım dedim başvuru yaptım 1 hafta süre verdi. Aynı gün 4 saat sonra şebekemin gittiğini fark ettim, sürem dolmuş ve IMEI kapanmış. Şükür ki bt kilit başvurusunu saat farkı ile yapmışım. Sorum şu; telefonu az...
  8. O

Rehber Redmi Note 8 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Hocalarım merhaba, ben geçen gün rasgele pc başına oturdum ve kilit açayım dedim başvuru yaptım 1 hafta süre verdi. Aynı gün 4 saat sonra şebekemin gittiğini fark ettim, sürem dolmuş ve şebeke kapandı. Şükür ki bt kilit başvurusunu saat farkı ile yapmışım. Sorum şu; telefonu az önce pc ye...
Üst Alt