Çözüldü Resmi note 8 Bootloader kilidi

onur3555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocalarım merhaba, ben geçen gün rasgele pc başına oturdum ve kayıtsız cihazımda kilit açayım dedim başvuru yaptım 1 hafta süre verdi. Aynı gün 4 saat sonra şebekemin gittiğini fark ettim, sürem dolmuş ve IMEI kapanmış. Şükür ki bt kilit başvurusunu saat farkı ile yapmışım. Sorum şu; telefonu az önce pc ye bağladım ve 4 günüm kaldığını gördüm bu süre zarfında hattımı telefon kapalı iken çıkarıp başka telefonda kullansam 4 gün sonra tekrar buna geri takıp kilit kaldırma işleminde bir sorun olur mu? İşim gereği telefonumu kullanmak zorundayım. Resmi Kurumda Makam şoförlüğü yapmaktayım ve arama almam şart. Konu hakkında bilgilendirirseniz memnun olurum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
onur3555, Kilit açarken telefon fastboot modunda olacağı için şebeke olup olmaması çok önemli değil + olarak mecburen başka cihaz kullanacaksınız çünkü imei nolar kapandı. 4 gün sonra tekrar deneyin,her gün girip denemeyin süre sonunda cihazı fastboot moda alıp kilit açın,geçmiş olsun...

Yurtdışı cihaz alanlara o yüzden diyoruz ki İLK iş BL açmak ve asla kapatmamak.

Son düzenleme:

onur3555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
onur3555, Kilit açarken telefon fastboot modunda olacağı için şebeke olup olmaması çok önemli + olarak mecburen başka cihaz kullanacaksınız çünkü imeinolar kapandı. 4 gün sonra tekrar deneyin,her gün girip denemeyin süre sonunda cihazı fastboot moda alıp kilit açın,geçmiş olsun...

Yurtdışı cihaz alanlara o yüzden diyoruz ki İLK iş BL açmak ve asla kapatmamak.
Çok teşekkür ederim hocam

Üst Alt