ÖnerCu kullanıcısının son içeriği

1. Ö

MIUI 13 Xiaomi 11T (agate ) Endonezya Kararlı Rom V13.0.3.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

Bu romu kullanmak istiyorum ama pil durumu nedir şuan içinde gelen eu rom var
  2. Ö

Yardım Xiaomi 11T 4 Haneli Numaralara Mesaj Gitmiyor Bilinen Her Türlü Yöntem Denendi!!!

Arkadaş herkese selamlar başlıkta da belirttiğim gibi daha önceki telefonlarım da bu sorunu mesaj izinleri veya premium sms ile çözüyordum ama bu telefonda bir türlü çözemedim kullandığım rom MİUİ 13.0.5 EEA romdur. Varmı bu hata ile karşılaşan çözen
  3. Ö

Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

peki bazı uygulamalar root a takılıyor o nasıl olacak
  4. Ö

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

bende yüklemeye çalışırken bağlantı kuramıyor yeniden başlatıp duruyor twrp ekranına girmiyor hindistan romu yüklüydü poco yazısı çıkıyor kapanıyor geri poco loğosu sürekli kendini yeniden başlatıyor fastboota da giremiyorum acil yardım edebilirmisiniz
  5. Ö

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Adb sürücüsünü yuklesem dahi aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkıyor telefonu görmüyor
  6. Ö

Dediklerine katılıyorum Global rom gelmez bence hindistan romda LED ışık herşey çalışıyor NFC hariç oda olmasın
  7. Ö

Bende bugün Hint Global Kararlı rom yükledim akşam 20 de şuan çok iyi üstünde gelen rom la olacak gibi değildi bu romu begenmeyenler halı hazırda gelen fake romu beğenmeleri bu Roma haksızlık olur.
  8. Ö

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

Çin romlarını Türkçe'ye çevirmenin yolu vardı bi araştırın derim ayrıca bende gelen romda LED çalışmıyor güncelleme almıyor telefonun içinde gelen rom
  9. Ö

Recovery mi indirip yapacağız yoksa fastboot mu şunu baştan sadece bu telefon için anlatım yapabilecek varmı root twrp felan gerekmi
  10. Ö

MIUI 12.5 Poco F3 GT / K40 Gaming Edition - Hindistan Kararlı Rom V12.5.4.0.RKJINXM İndirme Bağlantıları

POCO F3 GT India Stable V12.5.5.0 OTA Apply for V12.5.4.0 https://bigota.d.miui.com/V12.5.5.0.RKJINXM/miui-blockota-ares_in_global-V12.5.4.0.RKJINXM-V12.5.5.0.RKJINXM-f8093b0778-11.0.zip Recovery ROM...
  11. Ö

Zaten çin romu Türkçe'ye çevirmek için uygulaması var bizde yüklü olan 12.5.6 orda en son sürüm 12.5.8
  12. Ö

Gerek yok orda olmasına oyuna girdiğiniz de yan sekmeyi açıp tuş ataması yapmanız gerekmektedir konu paylaştım bununla ilgili
  13. Ö

Uygulama Redmi K40 Gaming Güvenlik Uygulaması ve Gameboster tetik tuşları Açılmıyor Çözümü

Edit bu konuyu açtıktan sonra PUBG indirdim ve denedim gayet tuşlar güzel çalışıyor sırf bu çalışmıyor diye telefonu satacaktım moralim bozuluyordu eğer tuşları yapamayan olursa videolu anlatımda yapabilirim unutmayın tuşları atama yapmadan çalışmaz. Herkese hayırlı günler.
  14. Ö

Uygulama Redmi K40 Gaming Güvenlik Uygulaması ve Gameboster tetik tuşları Açılmıyor Çözümü

Herkese merhaba arkadaşlar benim gibi redmi k40 Gaming Edition alanlar var ve ortada bir rom yok anladığım kadarı ile fake rom dedikleri rom varmış. Araştırmalarım neticesinde çin tonlarını Türkçe'ye çeviren MoreLocale 2 adlı bir uygulama da olduğunu öğrendim ama bu yüklü gelen romu öyle...
Üst Alt