Yardım Xiaomi 11T 4 Haneli Numaralara Mesaj Gitmiyor Bilinen Her Türlü Yöntem Denendi!!!

ÖnerCu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
REDMİ PRO
Konular
2
Arkadaş herkese selamlar başlıkta da belirttiğim gibi daha önceki telefonlarım da bu sorunu mesaj izinleri veya premium sms ile çözüyordum ama bu telefonda bir türlü çözemedim kullandığım rom MİUİ 13.0.5 EEA romdur. Varmı bu hata ile karşılaşan çözen

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Arkadaş herkese selamlar başlıkta da belirttiğim gibi daha önceki telefonlarım da bu sorunu mesaj izinleri veya premium sms ile çözüyordum ama bu telefonda bir türlü çözemedim kullandığım rom MİUİ 13.0.5 EEA romdur. Varmı bu hata ile karşılaşan çözen
Aleyküm selam Bende sorun yok gönderiyor, Endonezya rom kullanıyorum

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Genelde volte açıkken atmıyor volte açık mı ? Kapatıp denermisiniz açıksa.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Genelde volte açıkken atmıyor volte açık mı ? Kapatıp denermisiniz açıksa.
Eski telefonun k40 gamingde volte acikken göndermezdi mi11t de volte açık kapali farketmeksizin gönderiyor, bulunduğunuz bölgeylede alakali olabilir

mrofeusgt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürol
Cihazım
Mİ 10 T PRO
Konular
0
mesajlar uygulamasını guncelledım
premium sms servisinde boyle uygulama yok diye gozukuyordu 11 T de uygulama bilgisine baktım onbellegi temiz verileri temizle yaptim
1de orada varsayılan olarak yazması lazım o aklınızdao lsun onbellek temizlenınce varsayılan olmaktan cıkıyor msj cekın tekrar olsun
playstore mesja yazdım aynı uygulamanın uzerınde ac ve guncelle vardı guncelledım duzeldi
premisum sms servisindede gozukmeye basladı her zaman izn veri sectim duzeldi

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
1. Ayarlara girin. Arama kısmına sms yazın. Premium sms erişim kısmı varsa orada kullandığınız sms uygulamasını görürsünüz. Ona izin verin.

1. Çözüm olmadı ise. Kullandığınız sms uygulamasına basılı tutup uygulama bilgisine girin. Tüm verileri sıfırlayın. Daha sonra 4 haneli numaraya mesaj atın size uyarı gelecek seçimimi hatırla işaretleyip göndere basın. Bu kadar.

Üst Alt