omerfrkder kullanıcısının son içeriği

1. omerfrkder

Yardım poco x3 pro cihazım kapandı tepki vermiyor

Aynı sorun bende de var çözebildiniz mi ?
  2. omerfrkder

Soru Galaxy wear bildirim sorunu

Gear s plugin uygulamasının arkaplanda çalışma durumunu kontrol edin aynı şekilde saatle bağlantılı olan tüm uygulamaların kısıtlamalarını kaldırın sonra bildirimleri tekrar kapat aç yapıp wear uygulamasına girin saate bağlanın yüksek ihtimalle düzelicektir bende de gear s3 classic var aynı...
  3. omerfrkder

Yardım Dolby kurunca kamera kullanılamıyor!!

Merhaba arkadaşlar ne zamandır uğraşıyorum her türlü Dolby kurdum Dolby dijital plus yükleyince olmuyor fakat Dolby atmos yüklediğim zaman anlamadığım bir sebeple kamera AI özelliği açık bir resim çekince uygulama kapanıyor ama AI kapatınca atmıyor yardımcı olabilecek birileri var mı delirmek...
  4. omerfrkder

Yardım Bildirim ışığı!!

Kimse çözümü bilmiyor mu arkadaşlar :(
  5. omerfrkder

Yardım Telefonlarımız Çalındı Yardım Edin Lütfen

Cihazların içerisinde Google hesaplarınız varsa ve çalan kişiler çok bilgili değilse açamazlar cihazı sıfırlasalar bile fakat şöyle bir durum söz konusu bilgili birisine verirlerse IMEI değişimi yaparlar muhtemelen her iki sonuçta da resimleriniz gidecektir IMEI numarası üzerinden polisin bulma...
  6. omerfrkder

Yardım Bildirim ışığı!!

Yok hocam diğer bütün romlarda sorunsuz çalıştı miuimix en basiti eu bazlı bir rom ama onda da çalışıyor çok saçma
  7. omerfrkder

Yardım Bildirim ışığı!!

Denedim hocam gelmedi nedenini anlamış değilim hâlâ
  8. omerfrkder

Yardım Bildirim ışığı!!

Arkadaşlar xiaomi.eu rom yükledim hemen hemen 1 ay önce falan romdan aşırı memnunum rom sürümüm MIUI 13 V13.0.5.0SJDCNXM fakat solid Explorer ile sys/class/leds klasörüne baktığımda bildirim ledini belirten "white" klasörü olmadığı gibi cihazın test (CIT) menüsünden de açmaya çalıştığımda...
  9. omerfrkder

Soru Mi10T ile İphone 12 takas

Şahsen pek mantıklı bir takas gibi gelmedi bana yurtdışı iPhone genel olarak problem çıkarıyor yıllık kayıt muhabbetleri var ama hali hazırda imeili güzel bir cihazınız varken ben gerek duymazdım açıkçası yine de tercih sizin
  10. omerfrkder

Çözüldü Xiaomi güvenlik DFPS'si !

Lucky patcher indirip arama kısmına pil ve performans yazın hocam çıkan uygulamanın üstüne tıklayın araçlar>paketi dondur seçeneğine basın ve yeniden başlatın ama build.prop dfps aktifse bir işe yaramayacaktır system rw olmadan da dfps iptal edebilirsiniz ama magisk hide props config ve terminal...
  11. omerfrkder

Şuan Mİ 10T PRO OC 925 ve OtherWorld Kernel kullanmaktayım build.prop dfps kapalı ve arkadaşın söylediği yöntemle oynuyorum pubg minimum 90fps almaktayım yer yer 120-144 fpsleri de görüyorum kullandığım xiaomi security uygulaması da yenilenmiş game turbo içeriyor şuan cihaz performansından...
  12. omerfrkder

Hocam biraz kurcalayıp sorunu çözdüm uygulamanın ayarlar kısmından seçeneği değiştirmemiz gerekiyormuş yaptım oldu şuan bir sıkıntı yok çok teşekkür ederim yardımınız için :)
  13. omerfrkder

Hocam dediğinizi yaptım pubg 144 Hz sabitledim ama oyuna girer girmez 90hz oluyor yine :( Hocam dediğinizi yaptım pubg 144 Hz sabitledim ama oyuna girer girmez 90hz oluyor yine :(
  14. omerfrkder

Deneyip size geri dönüş sağlayacağım hocam teşekkür ederim :)
  15. omerfrkder

Anladım hocam acaba pil ve performans uygulaması içerisindeki bir izni kaldırsak pm-disable kullanarak çözülemez mi başarırsak bence birçok insana büyük yardım etmiş oluruz
Üst Alt