Diğer MiuiMix rom HK.

omerfrkder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk D
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Dün telefonuna MMX rom kurayım bi test edeyim dedim ondan önce elite vardı ondan da önce Endonezya romlar kullanıyordum fakat MMX romu keşfettikten sonra diğer tüm romlardan ümidi kesmiş bulunmaktayım akıcılık anlamında özellikle çok memnun kaldım MMX android 12 miui 13 yazılımını kullanıyorum size de tavsiye ederim fakat bir sorum var ne yaptıysam VENDOR kısmını okuma yazmaya açamadım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :)

serdarbaysu77

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
4
Dün telefonuna MMX rom kurayım bi test edeyim dedim ondan önce elite vardı ondan da önce Endonezya romlar kullanıyordum fakat MMX romu keşfettikten sonra diğer tüm romlardan ümidi kesmiş bulunmaktayım akıcılık anlamında özellikle çok memnun kaldım MMX android 12 miui 13 yazılımını kullanıyorum size de tavsiye ederim fakat bir sorum var ne yaptıysam VENDOR kısmını okuma yazmaya açamadım bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim :)
Hangi sürüm link verebilir misiniz. Denemek istiyorum

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
En güncel haftalık rom bu, arkadaş bunu kastedmiş olmalı

omerfrkder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk D
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Öğrenci
Konular
12
En güncel haftalık rom bu, arkadaş bunu kastedmiş olmalı
Evet bunu kastediyorum performans olarak çok beğendim özellikle

Dragoner16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8lite
Konular
12
Hocam fastboot zip uzantılı dosyalar nasıl kuruluyor?

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
miuimix de ne yaptıysam rw yi bende flashlayamadım. dfps i kapatmak için vendoru açmaya çalışıyorsanız eğer sorunu magisk üzerinden magnetar stabil sürüm kurarak ekran tazeleme sorununu çözmüş bulunmaktayım hem çok çok daha stabil oluyor.

omerfrkder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk D
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Öğrenci
Konular
12
miuimix de ne yaptıysam rw yi bende flashlayamadım. dfps i kapatmak için vendoru açmaya çalışıyorsanız eğer sorunu magisk üzerinden magnetar stabil sürüm kurarak ekran tazeleme sorununu çözmüş bulunmaktayım hem çok çok daha stabil oluyor.
Onu da çözdüm hocam eğer MIUI mix recovery romunu indirip kurarsanız romu rw yapabiliyorsunuz sadece faatboot romlarında rw açılamıyor sebebini bilmiyorum

mertylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
3
Onu da çözdüm hocam eğer MIUI mix recovery romunu indirip kurarsanız romu rw yapabiliyorsunuz sadece faatboot romlarında rw açılamıyor sebebini bilmiyorum
link verebilirmisin güncel miui mix recovery'e ulaşamadım.

omerfrkder

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk D
Cihazım
Mİ 10T PRO
Meslek
Öğrenci
Konular
12
link verebilirmisin güncel miui mix recovery'e ulaşamadım.
Telegram kanalından kendinize uygun olan romu bulabilirsiniz iki ayrı link var birisi recovery diğeri fastboot ama hangisi neyin hatırlamıyorum denemek lazım hocam

Üst Alt