ogeday kullanıcısının son içeriği

1. O

Mi5 8.2.2 geldi

8.2.2 link verebilecek olan varmı ota dan gelmiyor... Size zahmet Google play sorunundan kurtulalım iyice daral geldi
  2. O

Yardım Play store sorunu

Bakalım kaç saat yada dakika sürecek? Belkide sen bu yazıyı okurken sorun tekrar baş göstermiştir....Boşuna uğraşmayin kardeşim formatla falan cozulmez bu sorun store guncellemesinde bu sıkıntı
  3. O

Yardım Play store sorunu

Aptoide 8.2.0.2 için Android - İndir Bir kaç tane denedim en iyisi bu gibi MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. O

Yardım Play store sorunu

Sertifikayla alakalı değil arkadaşlar bende "Sertifikalı" yaziyor...Ne yaptıysam olmadı güncellemeleri bazen kendisi yapıyor ama uygulama indirmek mümkün değil anlaşılan Google güncelleme vermeden duzelmeyecek burada dert yanmaktansa tweetter yada mail atarak sıkıntımızı anlatalım kendilerine...
  5. O

Yardım Google Play Store Bağlantı Sorunu Çözümü

Bende halen sorun devam ediyor daha kalıcı birşey bulan varsa hayrına yardımcı olsun
  6. O

Yardım Play store sorunu

Dostum onuda indirdim hâlâ sıkıntı devam ediyor
  7. O

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Bende şu an güncelliyorum inşallah kötü birşey le karşılaşmam yoksa vebali burda iyi diyenler sizin boynunuzahaha--
  8. O

Soru Mi5 LTE BAND 20 (800Mhz) ÇÖZÜMÜ

Mi5 4 g de band20 yani 800 MHz frekansını kullanmıyor oysaki bütün Avrupa da olduğu gibi Türkiye'de de 800 MHz en çok kullanılan frekans bu nedenle bir çoğumuz 4 g den yeterince yararlanamıyoruz!!! Bunun bir çözümünü gerek yazılımsal gerek başka bir şekilde çözmemiz mümkün mü? Bence şu an en...
  9. O

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Yanlız onu bunu bırakın da malları ucuza kapattık[emoji3] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. O

Ana Başlık Xiaomi Cihazlarda Yaşanan IMEI Numaralarının Kayıt Dışı Gözükme Problemi

Arkadaşlar benim IMEI numaralarida an itibariyle kaydedilmiştir darısı diğer arkadaşlarımızın başına... MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. O

Bizide kendilerinide perişan ettiler MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. O

Yahu hacılar benim anlamadığım olay bu adamlar uzun zamanlardan beri satış yapıyor n11 de newport gg de cepport olarak... Şirket adlarida mys yani uzun zamandır piyasadalar bir 20 yıl kadar olmuş bu açık ve net şimdi niye böyle bir saçmalık içine girmişler onu anlayamıyorum... Şöyle bir gerçek...
  13. O

0542 450 24 80 aranızda bu numarayla görüşme yapan varmı? Yada bu numarayla 0542-4502424? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. O

En iyisi pazartesi ye kadar bekleyip kayıt işlemi gerçekleşmezse iade etmek umarım sende gg cepport tan aldin MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. O

Benim anlamadığım olay beyler burda herkesin irsaliyesinde IMEI numarası yazmıyor mu veya telefonun IMEI si ile irsaliyesinde farklı IMEI yazanlardami var? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt