Odoganfcb kullanıcısının son içeriği

1. Odoganfcb

Soru Yurtdışı Redmi note 10 pro 8/128 alınır mi?

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Düşüneceğim bu plaka konusunu
  2. Odoganfcb

Soru Yurtdışı Redmi note 10 pro 8/128 alınır mi?

Arkadaşlar 4600 tlye yurtdışı note 10 pro almayi düşünüyorum ama sensör sorunu kameranin calismamasi amoled ekranin yeşile dönüp kalması gibi şeyler gördüm. Kullanan kişilerden yorum bekliyorum alınır mi sizce? Yoksa cidden sorunlu telefonsa başka cihaza yönelmek istiyorum paramı çöpe atmak...
  3. Odoganfcb

Soru 3390 tl redmi note 9 pro alınır mı

Arkadaşlar denk geldi. 9pro 6 64 sıfır kayitli iyi midir? Uzun sure akar mı sizce yoksa değmez mi? Acil cevap bekliyorum
  4. Odoganfcb

Soru 4000₺ civarı telefon önerisi

3390 tl note 9 pro 6 64 alınır mi kaçak acil bisey söyler misiniz
  5. Odoganfcb

Soru 4000₺ civarı telefon önerisi

Arkadaşlar kayıtlı telefon bakıyorum, aklimda note 10 pro vardı ama sensör sorunu vesayre yaşayanlar olmuş kamera çalışmıyor ara sira falan gibi yorumlar okudum. Zaten kayıtlı olacağı için ekstra olarak bu tarz problem de yaşamak istemem. Önerileri olan varsa yazmalarını bekliyorum. Redmi note...
  6. Odoganfcb

Yardım Şarja taktıktan belli bir süre sonra kesilme

Yazılımsal olduğunu düşündüğüm bi problem, telefon 20li şarjları gördükten sonra eğer telefonu kapamadan şarj etmezsem kesiliyor kendi kendine şarjdan 5 dakika sonra. Kendini sarjdan atiyor ve bir türlü çözemedim bunu. Güç tuşum bozuk olduğu için recovery modundan telefonu yeniden başlatıyorum...
  7. Odoganfcb

Soru Poco x3 pro 128 gb vs Redmi note 10 pro 128 gb

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım redmi note 4 ömrünün sonlarına geldi, o sıra fiyatlar baya uçmuş kayıtlı telefon almak durumundayım. Daha uzun yıllar götürmesini istiyorum iki telefondan hangisi daha iyi olur batarya performansı da önemli benim için. Aynı fiyata gelecek ikisi de.
  8. Odoganfcb

Yardım Ekran süresinin ciddi seviyede düşmesi.

Haziran 2018de aldığım ve günde 12 saat ekran süresi gördüğüm note 4, 7 saati görememeye başladı. Batarya eskidi farkındayım ama bana anormal geldi, önerisi olan varsa dinlemek isterim, deji batarya almayi düşünüyorum ama belki bir şekilde kurtarabilirim cevaplarınızı bekliyorum.
  9. Odoganfcb

Mod Redmi Note 4/4X (SD) Dolby Atmos

Hocam üzerinden 1.5 sene geçtiği için bir şey diyemiyorum geçerliliğini yitirmiş olabilir
  10. Odoganfcb

Sohbet Tüketici hakem heyeti kararı hakkında

200 liralik batarya için telefon parasi artı 200 tl ödemek zorunda kalmışlar
  11. Odoganfcb

Sohbet İdlib'te konvoyumuzun vurulması

Allah belalarini versin tez vakitte inşallah kandil günü yaşanan olaya bak
  12. Odoganfcb

Sohbet Trendyol'dan Aldığım Kulaklığın sahte olduğunu düşünüyorum.

Trendyol pişmanlıktır, ben de xiaomi şarj adaptörü aldim sahte geldi yardımcı olmadılar.
  13. Odoganfcb

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Hepsiburada kendi satıcısı olarak mavi rengini satıyor onu almanizi tavsiye ederim arada 30 40 tl oynuyor
  14. Odoganfcb

Soru Redmi note 8 kendi kendine dokunma

Note 8 almayı düşünüyordum ama bu video tamamen içimi kararttı
  15. Odoganfcb

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Ayarlar/WiFi/Ek Ayarlar/Trafik Modu'nu kapatın
Üst Alt