Yardım Şarja taktıktan belli bir süre sonra kesilme

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Yazılımsal olduğunu düşündüğüm bi problem, telefon 20li şarjları gördükten sonra eğer telefonu kapamadan şarj etmezsem kesiliyor kendi kendine şarjdan 5 dakika sonra. Kendini sarjdan atiyor ve bir türlü çözemedim bunu. Güç tuşum bozuk olduğu için recovery modundan telefonu yeniden başlatıyorum bu da baya vakit kaybettiriyor. Bunu nasıl çözerim bilen var mi?

Sonsuzgüç61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
redminote4-mido
Konular
21
Yazılımsal olduğunu düşündüğüm bi problem, telefon 20li şarjları gördükten sonra eğer telefonu kapamadan şarj etmezsem kesiliyor kendi kendine şarjdan 5 dakika sonra. Kendini sarjdan atiyor ve bir türlü çözemedim bunu. Güç tuşum bozuk olduğu için recovery modundan telefonu yeniden başlatıyorum bu da baya vakit kaybettiriyor. Bunu nasıl çözerim bilen var mi?
O bendede olmuştu hocam hangi romu kullanıyorsunuz eğer costum romsa herşeyi silip tekrar kurun romu rom şişme yapmış olabilir uzun süre kullandiysaniz bide güç menüsüne girmek için iki seçenek var.
Biri rootlu ve miui romda ise cihazınız edxposed kurun kurduktan sonra costumiuizer kurun uygulama içinde navigasyon tuşlarına görev atama var öyle tuşlara görev atayıp istediğiniz zaman rahat bir şekilde güç menüsüne girebilirsiniz.
İkincisi bu uygulamayı indirip hızlı erişim menüsünden kolayca güç menüsüne erişebilirsiniz.
Eğer costum rom değilse global romda en son ben kullanırken bende aynı sorunu yaşadım sıfırladım yine çare olmadı sonra costum rom dünyasına geçiş yaptım.😄

Üst Alt