obit kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Formattan sonra imei silindi

youtubda videolar var mi 9t pro imei repair
  2. O

Rehber Redmi Note 9 serisi hakkında önemli uyarı!

yok mi flash gürüyor fakat yüklemede hata veriyor 1601468784 yok mi flash gürüyor fakat yüklemede hata veriyor
  3. O

benimki tekrar çöktü twrpden yükleme yaptım telefon ekranı siyah ekranda kaldı bilgisayar görüyor ama hiçbirşey yükleyemiyorum
  4. O

geçmiş olsun ne kadar sürede yaptılar
  5. O

doğu bank fim gsm 4kat 300 tl alıyor şu benim telefonum 2 kez çöktü arkadaşlar twrp cihazı brick yapıyor
  6. O

Recovery [Redmi Note 9S/Pro] [Miatoll] [TWRP] Twrp 3.4.0-12 MIUI 12 Destekli [Türkçe]

arkadaşlar bu twrp de sistem silinmiyormu system yok benmi bulamadım
  7. O

yapmına 300 tl yapıyorlar buradan yaptıra bilirsin forumdan arkadaş yolladı dersin belki bir indirim yapar
  8. O

evet kardeşim yaptırdım oldu şuan kullanıyorum
  9. O

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

teşekkür ederim brick yapmıştım cihazı daha önce şim çekiniyorum yine hata alınca brick olacak diye çekiniyorum
  10. O

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

t teşekkür ederim bu notunuz dan dolayı tereddütettim Arkadaşlar Bu rehber sadece eu rom kurulumu üzerine açılmıştır global endonezya vs romlardeyken burda verilen twrp root yöntemleri cihazınızı soft brick konumuna sokar yani resmi romlar için burdaki twrp magisk root vs uygun değildir buna...
  11. O

global 11.0.7 QJZMIXM sürüm var telefonumda bu eu romu kursam telefon brik olurmu
Üst Alt