nuvo kullanıcısının son içeriği

1. nuvo

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

romu kurunca recovery mode atıyor neden acaba ?
  2. nuvo

Rehber twrp 09.10.2019 tarihli kırmızı davinci

Teşekkürler hocam
  3. nuvo

Sohbet Sorunu çözene 150 Lira vereceğim

Link paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama yasak ise uyarının ardından link silebilirim umarım işinize yarar İndir com xiaomi gameboosterglobal 1000002 minAPI21(arm64 v8a,armeabi v7a,x86,x86 64)(nodpi) apkmirror com apk
  4. nuvo

Rom MoKee ROM

konu için emeğinize sağlik keske sorunlarinida ekleseydiniz
  5. nuvo

Recovery Mi 9T/K20 Yunan Geliştirici RED-TWRP[UNOFFICIAL]

hocam aosap romlar bence daha guzel miui ile daha guzel oldugu ıcın miui kullaniyorum
  6. nuvo

hocam oyle yaptim ama pixel experince acilmiyor surekli reset atip duruyor
  7. nuvo

merhabalar benım boot kılıdı acıldı ancak twrp hala sorunlu sanırım mı globe rom kurulmuyor pixel experince de denedim sorun ayni
  8. nuvo

Kısmet olursa 10 saat sonra bl açmak için süre dolmuş olacak deneyeceğim yardıminiz için teşekkür ederim
  9. nuvo

Yardım Şarj sorunu(çözüldü)

Hepsini denedim hocam malesef yine ayni aosp kurunca sarj sorunu oluyor
  10. nuvo

Telefon hafızasını herşeyi kopmle nasıl temizleyebilirim yani ilk sıfır aldığım gibi yaparım lütfen yardım edin
  11. nuvo

Hocam sizin gibi deneyeceğim umarım olur ben gözümü kararttim
  12. nuvo

Franco kernel paralı manageri şuan kuramiyorum paralı olduğu için telefonu mi flash ile kaç defa flashladim aosp kurunca bu sorun oluyor ne yapacagim bilmiyorum 1560625963 Hocam acaba mi eu romun daki boot image flashlasam brick mi olur cihaz çünkü kaç defa mi flash tool ile orjinale döndüm...
  13. nuvo

Hocam Franco kernel yükledim şuan duzeldi gibi biraz oyun oynayayim aynı mı bakayım 1560623284 Hocam ben telefonu ilk aldığım zaman bu Franco kerneli kurdum bir çok ayarları ile oynadim sonra düzeltmeden sildim aosp ne zaman kursam yavaş şarj oluyor nasıl Franco ayarlarını orjinale...
  14. nuvo

Hocam tam üstüne bastınız ben bunun kanıtını yaşadım şimdi eu MIUI rom üzerinde normal hızlı şarj ediyor ama eu MIUI rom'a Kernel yükledim hızlı şarjı bozuldu yine çok yavaş şarj etmeye başladı lütfen yardımcı olur musunuz orijinal MIUI eu kernel nasıl bulabilirim
Üst Alt