nushravan98 kullanıcısının son içeriği

1. nushravan98

Soru Guncelleme sorunu

Android guncellemesinin google play servicesle alakasi yok bence. Sorun baska ama cozumu bulamiyorum Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. nushravan98

Yardım Guncelleme sorunu

Selam arkadaslar. Beni endiselendiren konu yine guncellemenin denetlenmemesi. Gecici olarak kullanilamiyor yazisi cikinca sinir oluyorum. Nasil duzelte bilirim bu sorunu play services uygulama son surumde zaten ama apk indirdigim zamanda birsey degismiyor. Sizce ne yapmaliyim ? Mi A1...
  3. nushravan98

Yardım A2 Lite SMS Gitmiyor

Hemen sorun cozulmuyor bende 2 gun sonra hata duzeldi. Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. nushravan98

Soru Guncelleme sorunu

Yani sorun olmaz dimi. Peki sorun devam edersem ne yapmaliyim Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. nushravan98

Mesaj uygulamasinda ust sag tarafta 3 noktali yere dokun ve orda goreceksin yardim ve geribildirim oraya dokun ve bildir ama bildirirken sorununu yaz Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. nushravan98

Merhaba kardesim. Sen mesaj uygulamasini son surume yukseltdinmi ? Eger yapmadiysan son surume cikar. Eger yaptiysan uygulama ici hata raporu bildir ozaman duzelir. Bendede olmustu sorun bildirdim duzeldiu Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. nushravan98

Rehber Xiaomi Mi A1 VPN Yöntemi ile Resmi Stabil Android Pie Güncelleme

Asaf sen vpnlemi android 9a yukseltiyorsun yoksa guncelleme herkese gelmismi Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. nushravan98

Format atmadan cozum olursa iyi olur. Yoksa birde sifirdan kur uygulamalari indir falan filan onlar can sıkıcı bir durum. Eğer cozum bulursan forumda paylas Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. nushravan98

Sohbet AliExpress Kargodan Anlayan Var mı?

Rica ederim Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. nushravan98

Sohbet AliExpress Kargodan Anlayan Var mı?

Cinden ayrildi diyor. Ulkeye ulasincada ulkeye ulasti yazisi cikacak. Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. nushravan98

Bendede oyle diyor Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. nushravan98

Soru Guncelleme sorunu

Merhaba arkadaslar. Xiaomi Mi a1 kullaniyorum. Son 1 haftadir ben guncellemeri kontrol ediyorum ama guncellemeler gecici olarak kullanilamiyor. Bu duruma dusen birisi varmi neden boyle ? Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt