Yardım A2 Lite SMS Gitmiyor

onurluonurr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
xiomi A2 LİTE
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum doğru yere mi konu açtım tam olarak emin değilim.Xiomi A2 LİTE cihazım android 9 güncellemesiyle birlikte yeni satın aldım.Fakat hiçbir şekilde sms yollayamıyorum ama alabiliyorum ne yaptıysam yollayamadım.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

nushravan98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nüşrəvan
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Konular
2
Merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum doğru yere mi konu açtım tam olarak emin değilim.Xiomi A2 LİTE cihazım android 9 güncellemesiyle birlikte yeni satın aldım.Fakat hiçbir şekilde sms yollayamıyorum ama alabiliyorum ne yaptıysam yollayamadım.Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Merhaba kardesim. Sen mesaj uygulamasini son surume yukseltdinmi ? Eger yapmadiysan son surume cikar. Eger yaptiysan uygulama ici hata raporu bildir ozaman duzelir. Bendede olmustu sorun bildirdim duzeldiu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

onurluonurr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
xiomi A2 LİTE
Konular
1
Merhaba kardesim. Sen mesaj uygulamasini son surume yukseltdinmi ? Eger yapmadiysan son surume cikar. Eger yaptiysan uygulama ici hata raporu bildir ozaman duzelir. Bendede olmustu sorun bildirdim duzeldiu

Öncelikle ilgilendiğin için çok tesekkür ederim mesaj uygulaması son sürümde uygulama içi hata raporu nasıl gönderiliyor peki ?

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar; Kurallar gereği mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz. Konu başlığınızı güncelleyerek, konunuzu ilgili bölüme taşıdım. İyi Forumlar.

Oyla:

nushravan98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nüşrəvan
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Konular
2
Öncelikle ilgilendiğin için çok tesekkür ederim mesaj uygulaması son sürümde uygulama içi hata raporu nasıl gönderiliyor peki ?
Mesaj uygulamasinda ust sag tarafta 3 noktali yere dokun ve orda goreceksin yardim ve geribildirim oraya dokun ve bildir ama bildirirken sorununu yaz
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

onurluonurr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
xiomi A2 LİTE
Konular
1
Mesaj uygulamasinda ust sag tarafta 3 noktali yere dokun ve orda goreceksin yardim ve geribildirim oraya dokun ve bildir ama bildirirken sorununu yaz
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Teşekkür ediyorum yaptım sonuç alınca yazarım buradan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef değişen birşey olmadı.Yine gönderilmiyor.

Son düzenleme:
Oyla:

nushravan98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nüşrəvan
Cihazım
Xiaomi Mİ A1
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef değişen birşey olmadı.Yine gönderilmiyor.
Hemen sorun cozulmuyor bende 2 gun sonra hata duzeldi.

Oyla:

thezalim02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Gazi
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Meslek
Backend Front Edit
Konular
44

Merhaba ilk öncelikle bunun çalışıp çalışmadığının garantisini veremem ama yeni güncelleme aldığınız için cihazınızda problem oluşmuş olabilir cihazın içindeki bilgilerinizi yedeklemenizi ve cihaza hard reset atmanızı öneriyorum bu dediğim yöntemi denedizimi ?

Oyla:

onurluonurr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
onur
Cihazım
xiomi A2 LİTE
Konular
1
Merhaba ilk öncelikle bunun çalışıp çalışmadığının garantisini veremem ama yeni güncelleme aldığınız için cihazınızda problem oluşmuş olabilir cihazın içindeki bilgilerinizi yedeklemenizi ve cihaza hard reset atmanızı öneriyorum bu dediğim yöntemi denedizimi ?
Cihaza bir kaç defa hard reset attım ve kesinlikle sorun çözülmedi operatörle görüştüm yine aynı.Sadece bir şey fark ettim arama kısmından telefon ayarlarına baktığımda SMS servis merkezi numarası gözükmüyor.Ve bunu değiştiremiyorum.(android 9 nedeniyle) servis merkezi numarasını değiştirme yolunu bulamadım ayarlar kısmında vs yok

Oyla:

thezalim02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Gazi
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Meslek
Backend Front Edit
Konular
44
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Şu Linkteki videoyu izleyin ve hattınız hangisi ise onun mesaj merkez numarasını yazın

vodafone : +905429800033
turkcell : +905329010000
Turk telekom : +905598008000

Oyla:
Üst Alt