nurettinadsiz kullanıcısının son içeriği

1. nurettinadsiz

Yardım Note 9 Hafıza Boş Olmasına Rağmen Dolu Gözüküyor.

Tamam hocam ben yapıp sonucu sizinle paylaşacağım teşekkürler
  2. nurettinadsiz

Temiz kurulum derken hocam pek bilgim yok kusura bakmayın hard reset mi demek istediniz
  3. nurettinadsiz

Merhaba Note 9 kullanıcısıyım telefonda hiçbirşey olmamasına rağmen resimde de görüldüğü gibi DİĞER kısmında 106 Gb var nedir bu nasıl silebiliriz acaba.
  4. nurettinadsiz

Merhaba Note 9 kullanıcısıyım telefonda hiçbirşey olmamasına rağmen resimde de görüldüğü gibi DİĞER kısmında 106 Gb var nedir bu nasıl silebiliriz acaba.
  5. nurettinadsiz

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Bana da geldi şuan indiriyorum imei gitmez inşallah pek bilgim yok ama yükliyecem bu kadar bekledim yetti canıma :)
  6. nurettinadsiz

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Gcam da öyle yapacak birşey yok aynı romu yeniden flashlıyacam devam ederse rom değiştirmek zorunda kalacam mi mesaj ve arama uygulaması için gelmiştim 1597130260 "Fiyakalim" ve "mustafaozkan1414" Hocalarıma çok teşekkür ederim ilgilerinden dolayı sorunu buldum ayarları karıştırırken tek tek...
  7. nurettinadsiz

Hocam Mi Note 10 yükledim herşey çok güzel ellerinize sağlık ama bir problem var kamera uygulamasında video ağır çekim vb yani video ile ilgili hiçbirşey çalışmıyor videoya geçtiğimde donuyor görüntü bulanık ve açılmıyor gcam vb diğer uygulamalarda da çalışmıyor ne yapılabilir lütfen yardımcı...
  8. nurettinadsiz

Soru kamera odak hakkında.

Kesinlikle katılıyorum fotoğraf çekemiyeceksem neden aldım ben bunu umarım yazılımsaldır ve yardımcı olacak birileri çıkar.
  9. nurettinadsiz

Bende Huavei den geçtim huavei daha az problemliydi hatta problemi yoktu diyebilirim düzelir diye bekliyorum bende napalım.
  10. nurettinadsiz

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Teşekkürler :)
  11. nurettinadsiz

Bende de aynı problem var en ortası netken kenarlara doğru giderken bulanıklaşıyor
  12. nurettinadsiz

Yardım Mesajla gelen adres acma sorunu

Bende aynı sorunla karşı karşıyayım hatta metin arasında gelen numaralar için mesajı kopyalayıp başka yerden numara almak zorunda kalıyorum bir çözümü yok mudur acaba
  13. nurettinadsiz

Yardım Bütünleme ödevim için yardım (word)

Hocam ödev konusunda yardımcı olamayacağım yalnız Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu olması gerekmiyor mu ?
Üst Alt