nrcnnylmz kullanıcısının son içeriği

1. N

Alış Mi 6x Orjinal Ekran Lazım

Piyasaya bi hayli uzak kalmışım, evet uçuk bir rakam oldu. 1400 oldu şu an :)
  2. N

Satış Xiaomi Mi 6x .. Çok Temiz Acil Satılık!

Siz ne öneriyosunuz fiyat olarak? Telefonum gerçekten çok temiz az kullandım. ve herhangi bir kasada çizik hasar vs hiç bişey yok.
  3. N

Telefonum çok temiz ve sağlam. İphone'a geçmem gerektiği için satıyorum yoksa çok memnunum. 2650 TL
  4. N

Satış Xiaomi Mi 6x .. Çok Temiz Acil Satılık!

Merhaba, Xiaomi 6x 6gb ram 64 gb olan telefonum satılıktır ve çok temizdir. Orjinal şarj aleti vs. bulunuyor.
  5. N

Merhaba 6x telefonumu satılığa çıkardım bilginize, ekran sağlam
  6. N

Çözüldü Redmi Note 8 Pro da karşılaştığım sorunlar

Biz de yeni note 8 pro aldık hiç bir sorun yaşamadık. Bence bluetooth bağlantısından kaynaklı bir sorun olmuştur.
  7. N

Yardım Mi Cloud Yükleme

mi 6x kullanıyorum bende de cloud uygulaması yok. Ayrıca bilgisayardan cloud hesabıma girdiğimde cihazımı bulmuyor ve diğer kısımlar da boş görünüyor.
  8. N

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Güncelleme de bunu da ekleyebilirseniz çok güzel olur.
  9. N

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Merhaba Kilitli ekranda görünen arama mesaj sayısına wp'ı da ekleyebiliyor muyuz? Eğer yapabiliyorsak nereden? Genel olarak tema çok kullanışlı ve şık olmuş elinize sağlık
  10. N

Yardım MIUI 11 güncellemesi

Uygulama simgeleri kendiliğinden kareye döndü ve ovale alamıyorum.. Ayrıca yukarda görünen bildirimleri aşağı çektiğimde hepsini temizlemem için aşağıda X işareti çıkıyor ve toplu temizliyordum. Artık çıkmıyor bu ikisini nasıl düzeltebilirim?
  11. N

Yardım Mi 8 Global Beta'ya güncelleme gelmiyor

bende mi 6x te aynı sorunu yaşıyorum. Bayadır güncelleme almıyorum günceleyici ye girdiğim de ise yeni güncelleme yok veya bir sorun var tarzı yazı çıkıyor uzun süredir. Bu konularda çok bir bilgim yok. Benim yapabileceğim şekilde açıklamanız mümkün mü yapmam gereken şeyi? miui 11 e geçmem...
  12. N

Soru Google Camera ile Mi A2 kamera farkı

Merhaba, telefonuma nasıl yüklerim google playdan yüklenmiyor mu? Hiç bilmeyen birine anlatır gibi anlatır ve yardımcı olursanız çok sevinirim.
  13. N

Çözüldü Xiaomi mi 6x güncelleme hatası

o kadar uzun sürmüyor açıkcası :S
  14. N

Çözüldü Xiaomi mi 6x güncelleme hatası

Güncelleme geldiğinde kendi kendine düzeliyor. Siz ara ara girip kontrol edin sadece. Bende de aynı hatayı veriyor bir zaman sonra girip baktığımda yeni güncellemeyi indirip yüklüyor.
  15. N

Yardım Mi 6x Güncelleme sorunu

Daha önce böyle bir sorun yaşamıyordum yalnız ?
Üst Alt